Офіційні сайти відомств
» 2009 » Листопад » 13 » КВАРТИРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: БУТИ ЧИ ЗАБУТИ? НАВІТЬ СЬОГОДНІ ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ЖИТЛА ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ЖИТЛОВИМ КОДЕКСОМ УРСР
18:34
КВАРТИРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: БУТИ ЧИ ЗАБУТИ? НАВІТЬ СЬОГОДНІ ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ЖИТЛА ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ЖИТЛОВИМ КОДЕКСОМ УРСР
"У результаті перемоги Великої Жовтневої Соціалістичної революції в нашій країні було створено необхідні передумови для розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем — задоволення потреби трудящих у житлі” — це не маніфест пролетарських вождів, це витяг з Житлового кодексу Української РСР, згідно з яким сьогодні військовослужбовці так само, як й інші громадяни України, забезпечуються житлом.
Парадоксальна річ — закони столітньої давнини, рішення судів, що роками припорошуються на стелажах і насамкінець закони, що пишуться лише для тих, хто в них вірить… Нереальні бюджети з фантастичними дефіцитами давно "загнали” людей у "глухий кут”.
Солодко звучать слова "Держава забезпечує військовослужбовців житловими приміщеннями”, от тільки вірять цим словам одиниці. І то дарма. Нещодавно було отримано відповідь на офіційне звернення Спілки офіцерів України до прем’єр-міністра України стосовно забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України. Право опрацювати відповідь на це звернення було надано начальнику Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України генерал-майору Петру Онофрійчуку.
— На цей час проблема забезпечення військовослужбовців житлом є надзвичайно болючою для МО України, а наслідки економічної кризи ще більше загострили її. Єдиним джерелом фінансування потреб житлового будівництва для військовослужбовців ЗС України є кошти Державного бюджету, стан надходження яких у 2009 році викликає велику занепокоєність, — констатує генерал-майор Петро Онофрійчук.
Ще б пак, уже листопад, а кошти так і не надійшли. Хоча, якщо розібратись, фінансування цієї галузі завжди викликає "велику занепокоєність” і не тільки "у тих, що сидять в міністерських кріслах”, а й у тих, кому ніде жити.
Законом України "Про державний бюджет на 2009 рік” для фінансування зазначених потреб передбачено видатки за спеціальним фондом у сумі 755,7 млн. гривень. Під визначені кошти сформували річне планове завдання з будівництва (придбання) житла. Відповідно до цього плану повинно було надійти 2854 квартири.
Не так вже й погано. "Однак, — йдеться в тому ж листі-відповіді, — виконання планового завдання зірвано (!) через відсутність коштів за спеціальним фондом, до якого на сьогодні (7.09.2009) надійшло лише 35,1 млн. гривень, що становить 4,65% річного ліміту. Тому, на жаль, болюча для всіх безквартирних військовослужбовців проблема не може бути вирішена одразу”.
Цікаво, невже щорічний дефіцит державного бюджету "покривають” за рахунок безквартирних офіцерів, невже 450 людей, що складають головний кошторис країни, не в змозі реально оцінити платоспроможність держави? Це ж не маленька неточність: 35,1 млн. гривень від запланованих 755,7 млн. гривень! Такі факти змушують замислитись над компетентністю тих чиновників, які "допущені” до справ державної ваги.
На 2010 рік МО України подало бюджетний запит щодо виділення коштів на будівництво (придбання) житла військовослужбовцям ЗС України в сумі 1 млрд. 125,7 млн. гривень, у тому числі 986,3 млн. гривень — за загальним фондом Державного бюджету України.
"При врахуванні пропозицій МО України в Державному бюджеті наступного року сподіваємось на позитивні зрушення у питанні забезпечення житлом”, — пише начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України генерал-майор Петро Онофрійчук.
Невже людина, що дала клятву на вірність українському народу, повинна лише чекати та сподіватись? Ні! Вона повинна бути впевнена в завтрашньому дні, у своєму майбутньому, а не бути "ситою” і "забезпеченою” тільки обіцянками на папері…

Андрій ПСУЙ,

"Флот України”


: 1381 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/3
: 4
0
4 Andy   [Матеріал]
Ти маєш рацію Denied - "як помажеш так поїдеш"!

0
3 Denied   [Матеріал]
Скільки б років вислуги ти не мав, квартиру по черзі ти не отримаєш ніколи поки не заплатиш хабар, і розмір цьго хабаря всі добре знають (6-10 тисяч USD)
P.S. Тільки не кажіть що це не правда і про це ви не знаєте!

0
2 Офіцер   [Матеріал]
Маю вислугу 16 років, але на квартирній черзі не рахуюсь. І не тому, що забезпечений. Справа в тому, що сьогодні це просто бутафорія, замилювання очей. А для в/с ще один головний клопіт. В минулому році відбувався перегляд та оновлення документів (чи як ця акція офіційно називалась) і офіцери повинні були витратити уйму СЛУЖБОВОГО часу для того, щоб підтвердити справжність документів. А результат: "а воз и ныне там". До речі, роботи Головного квартирно-експлуатаційного управління щось не дуже видно.

0
1 Руслан   [Матеріал]
Більша частка коштів на вирішення житлової проблеми закладається в бюджеті за спеціальним фондом, а спеціальний фонд ніколи не виконувався. Як що і далі ця проблема буде вирішуватись таким чином то про квартирне забезпечення можно забути на довго.


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz