Офіційні сайти відомств
» 2010 » Грудень » 9 » Круглий стіл до Дня Збройних Сил України у Вінниці. Фоторепортаж Вінницької організації СОУ.
19:59
Круглий стіл до Дня Збройних Сил України у Вінниці. Фоторепортаж Вінницької організації СОУ.

В День Збройних Сил України, 6 грудня, в приміщенні прес-центру Головного управління внутрішньої політики обласної державної адміністрації було проведено круглий стіл. Члени Асоціації ветеранів Силових структур Вінницької області, Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України, Громадської ради при облдержадміністрації та представники політичних партій й громадських організацій обговорили питання реформування та розвитку Збройних Сил України, систему соціально-правового захисту військовослужбовців, військових пенсіонерів та членів їх сімей. Учасники круглого столу висловили занепокоєність проблемами розвитку Збройних Сил України та соціального захисту людей в погонах і ветеранів ЗС України. Роботу круглого столу висвітлювали представники засобів масової інформації, радіо, телебачення та газетних видань. Учасники круглого столу вшанували пам’ять загиблого екіпажу літака Іл -76, який розбився в Карачі в ніч на 28-е листопада 2010 року. Серед членів екіпажу був Дядечко Сергій Андрійович, майор запасу, голова Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України до січня 2010 року.

voosou.at.ua
СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

: 569 | : PORTAL_SOU | : 4.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz