Офіційні сайти відомств
» 2009 » Вересень » 25 » КРИВОРІЗЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ - ПРОСВІТЯН ЗАЛЯКУЮТЬ? ЧИ ВИПАДКОВО МІЛІЦІЯ НЕ ЧИНИТЬ СЛІДЧИ ДІЇ ?
11:15
КРИВОРІЗЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ - ПРОСВІТЯН ЗАЛЯКУЮТЬ? ЧИ ВИПАДКОВО МІЛІЦІЯ НЕ ЧИНИТЬ СЛІДЧИ ДІЇ ?

Після другої години ночі 23 вересня цього року невідомі особи намагалися відімкнути, а потім – навіть вирвати двері будинку, в якому мешкають криворізькі журналісти  редакції  часопису «Промінь ПРОСВІТИ» Сергій Зінченко і Олена Маковій. Вони свідчать про те, що після того, як вони увімкнули сигналізацію, приблизно на дві хвилини запала тиша, а потім невідомі почали  стукати фактично одночасно у всі вікна, не подаючи голосів, і ходили подвір’ям. Тож журналістам довелося викликати міліцію.

Як з’ясувалося після приїзду правоохоронців після виклику, невідомі особи проникли не тільки на подвір’я, але і в літню кухню, знявши попередньо зі вхідних дверей замок. За першим побіжним оглядом, нічого не вкрадено, все залишилося на своїх місцях.

Журналісти пов’язують такі нічні події зі своєю професійною діяльністю та зі справою про Криворізьке міське об’єднання ВУТ „Просвіта” імені Тараса ШЕВЧЕНКА, яке останнім часом (вже близько півроку) обмежене в інформуванні про свою діяльність у деяких місцевих ЗМІ; а також відбувається процес затягування позовів щодо відкриття кримінальної справи з підробки бланку цієї громадської організації. Тобто, журналістів-правозахисників таким чином, як вони припускають, намагаються залякати, щоб вони припинили свою активну діяльність, спрямовану на захист демократії, свободи слова і проти порушників українського законодавства.

Вчора 24 вересня 2009 року Сергій Зінченко написав і подав заяву до Центрально-міського районного відділу МВС у місті Кривому Розі з вимогою провести слідчі дії з цього приводу (які на час реєстрації листа 16.30-16.50 24 вересня 2009 року ) не були здійснені .

Петро Лисенко, ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ.

: 976 | : Петро_ЛИСЕНКО | : залякування | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz