Офіційні сайти відомств
» 2013 » Липень » 16 » Корупційна система генерала Романенка відсіювала навіть найкращих абітурієнтів.
20:00
Корупційна система генерала Романенка відсіювала навіть найкращих абітурієнтів.
11 липня вперше в історії України діючого генерала взяли "на гарячому". Не криючись, як то кажуть, "по бєспредєлу", начальник Київського військового ліцею імені Богуна прямо на адміністративній території (в Боярці) взяв хабар у розмірі 5 000 доларів. 
Це не грім серед ясного неба. У Романенка були "предтечі". На поборах попадалися вчителі. Зокрема, фізрук та вчителька математики. Тобто інформація, що вже давно мандрувала інтернетом, про хабарі та побори в ліцеї, нарешті підтвердилася яскраво і фактично. 

Про нинішню хабарну історію вже ширяться в ліцеї чутки. Дехто лаври сірого кардиналу приписує полковнику Мотиці (Мотика). Мовляв, саме виховник мав серйозний зуб на Романенка і посприяв тому, що СБУ "прийняло" Романенка за генеральські рученьки. Втім, сподіваємося, слідство покаже. 

Натомість, викликає зацікавлення те, що над Романенком стояли начальники - посадові особи Департаменту освіти і науки Міністерства оборони. Хіба вони не бачили, що за "птах" керує військовим ліцеєм? 

Нелегкі будні генерала Романенка. Данило Володимирович на службі. 

Що ж, про порушення докладніше стане відомо під час слідства, а цей блог, разом з іншими ЗМІ, ширше висвітлюватиме корупційні перипетії генерал-майора Романенка. 
Впадає у вічі те, що саме батьки вступників побачили й почули під час батьківських зборів. Начальник навчального закладу не знав гаразд державної мови. Натомість, невігластво в українській не завадило генералу-хабарнику вибудувати доволі "ефективну" систему отримання хабарів. 

Слід розуміти, чим саме є ліцей у Боярці. Там начаються 8-микласники та 9-вятикласники. Тобто за вступ у восьмий клас Романенко брав 5 (а точніше - від 5-ти) тисяч доларів. Отакої! 

Уроки "патріотизму" в ліцеї Богуна. 
Яке ж навчання без горілочки та "пива твоєї Батьківщини"? 

І насамкінець. Корупція настільки вразила ліцей, що туди безкоштовно не могли вступати навіть гарні учні. Так, зокрема, під час цьогорічної вступної кампанії до ліцею (на Печерську) не був зарахований вступник Олександр Мирончук, спортсмен, блискучий учень (середній бал у школі - 10,5). Олександр здав усі іспити й залік з фізо, втім йому повідомили, що, мовляв, цього року на (Печерську) у ліцеї менше місць. Хлопець був вражений. 

Насьогодні робляться шалені спроби перекваліфікувати хабарництво Романенка в шахрайство та всіляко "обілити" генерала-корупціонера. 

Врешті, якою є позіція Міністра оборони Лєбєдєва саме з цього випадку? Чи буде хабарник-генерал служити у лавах українського війська? 
Чи гулятиме він далі на свободі? 

Далі буде. 

Ігор Рудич, 
журналіст-очевидець 


: 1629 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz