Офіційні сайти відомств
» 2010 » Березень » 24 » Хто зупинить рейдерські захоплення будинків офіцерів Збройних Сил України? ...можливо самі офіцери? ... - лист Голови СОУ до Генпрокурора
11:21
Хто зупинить рейдерські захоплення будинків офіцерів Збройних Сил України? ...можливо самі офіцери? ... - лист Голови СОУ до Генпрокурора
Хто зупинить рейдерські захоплення будинків офіцерів Збройних Сил України? В. Ющенко? - Не зупинив. Можливо Янукович? О. Медведько? ... М. Єжель?...

Згідно Конституції та  законів України, саме зазначені посадові особи зобов"язані захищати державне майно, права військовослужбовців та членів їх сімей. 

Чи можливо самі офіцери? ...


ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ

О.І. МЕДВЕДЬКУ

Копія: МІНІСТРУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

М.Б. ЄЖЕЛЮ

На адресу голови Спілки Офіцерів України надійшло звернення від голови Житомирської обласної організації Спілки Офіцерів України полковника Шміло А.Т з приводу неправомірного відчуження Житомирського будинку офіцерів України.
У зверненні повідомляється, що Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури України, за результатами перевірки за фактом додержання вимог законодавства під час відчуження об’єктів нерухомості Житомирського гарнізону, 31 березня 2008 року порушено кримінальну справу за фактом перевищення службовими особами філії Центрального спеціалізованого будівельного управління «Укроборонбуд» службових повноважень, за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України, здійснення службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю «Аудиторська фірма «Енерго-Аудит-Плюс» службового підроблення та заволодіння шляхом обману чужим майном – нерухомим військовим майном у Житомирському гарнізоні в особливо великих розмірах, за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 366 КК України. Але до цього часу матеріали кримінальної справи до суду не передані.
Постановою Київського господарського апеляційного суду скасовано рішення господарського суду м. Києва від 8.12.2008 року щодо права власності ТОВ. «СБМ-ЛТД» на Житомирський будинок офіцерів
Не зважаючи на вищезазначене, керівництво ТОВ. «СБМ-ЛТД» продовжує тероризувати керівництво будинку офіцерів щодо звільнення приміщення будинку офіцерів.
Як стало відомо, темними оборудками «ділків», були забрані будинки офіцерів в містах Одеса, Луцьк, та інших гарнізонах. Факт махінації підтверджується тим, що Житомирський будинок офіцерів був декілька разів перепроданий ТОВ «ФК ЛАЙНБРОК» та ТОВ. «СБМ-ЛТД», які являються незаконними набувачами.
Керуючись ст.. 19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» та з метою захисту інтересів держави, прав військовослужбовців та членів їх сімей на відпочинок та дозвілля у гарнізонному будинку офіцерів та у відповідності до ст.. 35 Закону України «Про прокуратуру» вимагаємо негайно звернутися до суду щодо визнання договору про спільну діяльність між «Укроборонбуд» та «Енерго-аудит-ПМА» не дійсним, а наступних набувачів «ФК ЛАЙНБРОК» та ТОВ. «СБМ-ЛТД» незаконними набувачами спірного майна (будинку офіцерів) та перевірити законність відчуження будинків офіцерів у м. Одеса, Луцьк та інших обласних центрах України.

Додаток 9 аркушів першому адресату.

ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
II - СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС


Запрошуємо відвідувачів сайту висловити свою думку щодо подій навколо Будинку Офіцерів Житомирського гарнізону.


: 1281 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 4
0
4 13   [Матеріал]
вся правда заключается в том, что руководство житомирского дома офицеров, всеми мыслимыми и не мыслимыми способами пытается получить дом офицеров в свою частную собственность, а на офицеров и семьи офицеров им плевать.

0
3 Петро_ЛИСЕНКО   [Матеріал]
До 2 militar
Можливо ви не бачили нормальної роботи будинків офіцерів. Ось подивіться це відео


0
2 militar   [Матеріал]
Сколько себя помню, для семей, для детей, для офицеров и , вообще, ДЛЯ ВОЕННОСЛУЖАЩИХ В ДОМАХ ОФИЦЕРОВ МАЛО ЧТО ДЕЛАЕТСЯ , - НЕЗАВИСИМО ОТ ТОГО КОМУ ОНИ ПРИНАДЛЕЖАТ. Защищать сегодня это имущество, чтобы им не распоряжаться - это бред.

0
1 Світлана   [Матеріал]
Мало надії, що можна щось пристойне зробити з "будинком офіцерів". Слава Богу, що є офіцери, які думають про наших дітей та сім'ї. Хоч би цей лист не залишився сам по собі.


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz