Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 3 » Український парламент можна внести до Книги рекордів Гінеса за показником «середня "довгорукість" депутата національного парламенту»
20:44
Український парламент можна внести до Книги рекордів Гінеса за показником «середня "довгорукість" депутата національного парламенту»

За ратифікацію «Харківських угод» український парламент можна внести до Книги рекордів Гінеса за показником «середня "довгорукість" депутата національного парламенту»


До книги рекордів Гіннеса можна сміливо заносити руки народних депутатів України Ківалова С.В. та Головатого С.П., які 27 квітня 2010 року умудрились дотягнутись до кнопочки «За» у сесійній залі Верховної Ради, фізично перебуваючи у Страсбурзі (Франція). Саме там у них пізніше коментарі з цього приводу встиг взяти журналіст «Української Правди» Сергій Лещенко (http://www.pravda.com.ua/articles/2010/04/28/4981120/).

Віртуальність присутності трохи менш "довгорукого", але не менш ефективного у голосуванні народного депутата України і, на разі за сумісництвом, губернатора Львівської області Володимира Горбаля виявила Ю. Тимошенко (http://www.unian.net/ukr/news/news-375187.html)

Губернатор Тернопільської області і все ще народний депутат (теж за сумісництвом) Ярослав Сухий дещо погіршив статистику «довгорукості», коли чесно визнав, що голосував не сам, а голосувала його картка (http://maidanua.org/static/news/2010/1272564737.html).

Однак інші депутати-губернатори можуть цей показник або покращити, або допомогти Україні зайняти гідне місце і в рейтингу найшвидших депутатів національного парламенту у тій же такі книзі рекордів. Зокрема, керівник Вінницької ОДА і депутат-сумісник Володимир Демішкан 27 квітня встиг не лише зареєструватись у Верховній Раді і проголосувати «за» ратифікацію «Харківських угод», але і за місцем роботи призначити (http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc4WKHK) за місцем роботи голову обласної податкової і навіть потурбуватись про медицину на Вінничині (http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc4WK6C). А депутат і губернатор Кіровоградської області Сергій Ларін, який, за інформацією сайту Верховної Ради (http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/gol_karta_zal3?g_id=11639), в «урочистій» (с) Литвин атмосфері підтримав ідею продовження перебування Чорноморського Флоту в Україні до 2012 року, встиг також дати своє перше на посаді губернатора інтерв’ю (http://kirovograd.net/politics/2010/4/27/sergei_larin_ja_budu_zhestko_sprashivat.htm) одній з місцевих газет. Причому, судячи з фотографії на сайті цієї газети, перебуваючи у кабінеті.

«Майдан-Інформ» продовжує пошуки "довгоруких" та "швидких" народних депутатів України і пропонує до них долучитись всім небайдужим громадянам.

Майдан


: 943 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz