Офіційні сайти відомств
» 2010 » Квітень » 29 » Відкритий лист делегатів ХХ з’їзду СОУ з приводу відзначення 65 річниці Перемоги над фашизмом до всіх ветеранів.
11:16
Відкритий лист делегатів ХХ з’їзду СОУ з приводу відзначення 65 річниці Перемоги над фашизмом до всіх ветеранів.

Відкритий лист 
делегатів ХХ з’їзду Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України, який відбувся 17 квітня 2010 року в м. Києві, з приводу відзначення 65 річниці Перемоги над фашизмом до всіх ветеранів.

ХХ з’їзд Спілки офіцерів України, який відбувається напередодні святкування 65 річниці Перемоги, вітає ветеранів Великої Вітчизняної війни, весь народ України з цією визначною історичною подією.
Перемога у війні визначала крах планів фізичного знищення народів колишнього СРСР, завоювання так званого "життєвого простору” для носіїв "нового порядку”, які не забарилася приступити до необмеженого хазяйнування на окупованих ними землях України, Білорусії та Росії.
Але народи СРСР повстали на захист своїх національних інтересів, і в травні 1945 року в Берліні завершили розгром орд німецьких загарбників.
Війна принесла горе, сльози, страждання. Перемога дісталася кров’ю та потом воїнів, масовим героїзмом на передовій та в тилу. Серед цих героїв багато вихідців з України, з інших етнічних українських земель.
Ми пам’ятаємо прізвища командувачів фронтів М.Ф.Ватутіна та І.Д. Черняхівського, майстра повітряних боїв І.М. Кожедуба, снайпера Л.М. Павліченко, командира загону французького Спротиву В. В. Порика, лейтенанта О.П. Береста, який встановлював Прапор Перемоги над рейхстагом, новатора виробництва М.М. Мазая.
Безмежним є вклад у Перемогу мільйонів синів та доньок України, які воювали з ворогом від Волги до Відня, від Кавказу до Заполярья. Серед них є такі, чиї могили залишилися по місцях боїв, і такі, хто після поранень і тяжких воєнних випробувань відбудовував країну.
Честь Вам і хвала герої війни!
Вічна слава тим, хто не повернувся з бою чи помер від ран!
Спасибі тим учасникам війни, хто і зараз поруч з нами!
Міцного Вам здоров’я, бадьорості, щастя. Безцінним є Ваш життєвий досвід, ми просимо Вас зустрічатися з молоддю, воїнами, чесно розповідати про прожите, допомагати сучасникам розібратися в проблемах сьогодення. Особливо важливо не затягувати з вирішенням такого дуже болячого питання, як роз’єднаність народу в війні. Трагедією України була необхідність спротиву як нацистським, так і комуністичним поневолювачам. Це привело до того, що українці порою були вимушені стріляти один в одного.
Війна свідомих українських націоналістів та тих громадян з України та інших республік, що стали під їх знамена, велася в ім’я свободи та незалежності. І якщо комуністична ідеологія, яку не цікавили долі людей, визнавала за воїнами Червоної армії справедливість їх дій, то воїнам Української повстанської армії, що гинули за свободу України, було відмовлено в визнанні права на таку боротьбу. Тому що право на свободу не визнавалося керманичами країни, що спотворили комуністичні ідеали, за всім народом України.
Боротьбу з вибором народу - Незалежністю – сповідувачі комуністичних ідей ведуть і понині. Але народ повернення до минулого не хоче.
Вельмишановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Ви перемогли найлютішого ворога. Але головна Перемога попереду – примирення українців, які воювали по різні сторони барикад, як представники бездержавної нації. Просимо Вас перемогти наслідки імперської брехні, якщо вони ще залишилися в Ваших серцях.
Визнайте справедливість боротьби українських патріотів за незалежність України, подайте руку ветеранам УПА.

Свято Перемоги є і буде святом всього народу

Зазначений лист підготував і оголосив на з’їзді полковник Чепкий Григорій Артемович 1922 року народження (мешкає за адресою вул..Боженка 83, кВ 74, м. Київ) учасник бойових дій, двічі кавалер ордену Червоної Зірки, ордену Б. Хмельницького, ордену Великої Вітчизняної війни.

За дорученням делегатів ХХ з’їзду Спілки офіцерів України

ГОЛОВА
СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС


Прес-служба СОУ: 1611 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz