Офіційні сайти відомств
» 2013 » Вересень » 3 » Харківська ОО СОУ вшанує військовиків, які перші зустріли нацистську навалу у складі польського війська та були підло вбиті у Харкові.
21:41
Харківська ОО СОУ вшанує військовиків, які перші зустріли нацистську навалу у складі польського війська та були підло вбиті у Харкові.

Українські офіцери - представники Харківської обласної організації Спілки офіцерів України візьмуть участь у заходах на знак вшанування військовиків, які перші зустріли нацистську навалу 1-го вересня 1939 року у складі польських військових частин і були підло вбиті у Харкові. Серед них були й етнічні українці.
"Крос пам'яті жертв (комуністичного) тоталитаризма" відбудеться у Харкові 15 вересня 2013року в 6-му кварталі Лісопарку де було знайдено масові поховання радянських громадян вбитих під час сталінських комуністичних репресій у 1937 році (на сьогодні встановлено понад 5000 імен, це ЗЛОЧИН ПРОТИ ЛЮДЯНОСТІ), і полонених польських офіцерів у 1940 році (понад 4000, це ВОЄННИЙ ЗЛОЧИН).
Щорічно в середині вересня біля цього місця відбувається історико-просвітницька акція "Крос пам'яті жертв (комуністичного) тоталітаризму". Середина вересня - це нагадування про те, що саме 17 вересня 1939 року СРСР відкрито, на боці Гітлера, вступив в Другу Світову Війну.
Планується традиційна участь в акції Генерального консула Республіки Польща в Харкові.


Більше у Генерального консула Республіки Польща в Харкові Яна Граната тел. (057) 757-88-01
або у організаторів кросу:
Боровського Володимира - Голова громадської
організації "6-й квартал", тел. 068-616-68-67;
Зудіна Миколи - головний суддя кросу, тел. 067-68-067-36.


ВГО СОУ


: 433 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz