Офіційні сайти відомств
» 2012 » Жовтень » 31 » Керівництво ЗС демонструє відкриту наругу над національними почуттями, приниження подвигу борців за волю України ... ЗВЕРНЕННЯ
10:34
Керівництво ЗС демонструє відкриту наругу над національними почуттями, приниження подвигу борців за волю України ... ЗВЕРНЕННЯ
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ
В.ЯНУКОВИЧУ
Копія: ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРОВІ УКРАЇНИ
В.ПШОНЦІ

З В Е Р Н Е Н Н Я

ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!
24 липня 2012 року пошуковці комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля», за інформацією громадян Дрогобиччини, виявили невідоме поховання 1944-1945 років біля с. Старого Села в Дрогобицькому районі. У яру, зарослому чагарниками, під час розкопок знайшли людські останки. За результатами експертизи, поховані були воїнами УПА і загинули в бою із підрозділами НКВС. Такої кількості останків вояків УПА в одному похованні на Львівщині ще не знаходили.
7 жовтня в Дрогобичі, на міському кладовищі, відбулося урочисте перепоховання дев’ятьох вояків УПА, віднайдених неподалік Старого Села Дрогобицького району.
Церемонія перепоховання розпочалась заупокійним богослужінням у старосільській церкві Пресвятої Богородиці. Згодом велелюдна похоронна процесія з почесною вартою ветеранів УПА, у супроводі священиків та молоді фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл»,представників Львівського обласного відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів, Львівської обласної організації Спілки офіцерів України вирушила до Алеї слави, на дрогобицькому міському кладовищі.На кладовищі було відслужено чин панахиди за полеглими вояками УПА.В перепохованні також взяли участь голова Львівської обласної ради та депутати Львівської обласної ради. Після богослужіння відбулося громадське віче.
Спочатку вояків на міському цвинтарі Дрогобича хотіли поховати з усіма військовими почестями та салютом. Однак пізніше, коли довідалися, що це перепоховання не воїнів радянської армії, а воїнів УПА участь військових у перепохованні тіл воїнів УПА було категорично заборонено МО України.
Ми вважаємо, що не можна ховати з усіма військовими почестями та салютом тільки радянських ветеранів. Вибірковий підхід в даному випадку абсолютно неприпустимий.
Українська Верховна Рада, в рік 70-річчя УПА, мала б на державному рівні визнати УПА стороною, яка воювала за українську державу, а воїнам УПА надати статус учасників бойових дій у Другій світовій війні.
До цього часу парламент не ратифікував резолюцію Парламентської Асамблеї Ради Європи № 1481 від 25 січня 2006 року про засудження комуністичного режиму і нацизму.
Ставлення посадовців Збройних Сил продемонстроване 7 жовтня 2012р. в Дрогобичі Спілка офіцерів України та Львівське обласне відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів розцінюють як відкриту наругу над національними почуттями, приниження подвигу борців за волю України та публічну зневагу над пам’яттю мільйонів жертв боротьби за волю України та жертв політичних репресій.
На підставі наведеного, керуючись ст.40 Конституції України вимагаємо, дати належну правову оцінку діям посадових осіб Збройних Сил 7 жовтня 2012 року у м.Дрогобичі.
Про результати розгляду звернення просимо повідомити Львівське обласне відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів та Львівську обласну організацію Спілки офіцерів України у встановлений законом термін.
З повагою

Голова Львівського обласного відділення
Всеукраїнського об`єднання ветеранів
Богдан Винниченко

Голова Львівської обласної організації
Спілки офіцерів України
Петро Костюк, полковник


Прес-служба СОУ


: 449 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz