Офіційні сайти відомств
» 2013 » Квітень » 15 » Юрія ШУХЕВИЧА з 80-річчям привітала громадськість у його "рідній" "Тюрмі на Лонцького". (фоторепортаж ЛОО СОУ)
13:03
Юрія ШУХЕВИЧА з 80-річчям привітала громадськість у його "рідній" "Тюрмі на Лонцького". (фоторепортаж ЛОО СОУ)

Вчора у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» відбувся ювілейний вечір з нагоди 80-річчя від дня народження політв’язня комуністичного режиму Юрія Шухевича. 2 квітня на засіданні Львівської облради відзначили Героя України Юрія Шухевича з нагоди його 80-річчя. Участь у цьому заході взяли і представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України. 

 

 

 

„Вітаєте мене у тому приміщенні, де я не один рік сидів. Перший гарт я отримав саме тут”, - сказав Юрій Шухевич. 


Генеральний директор музею Руслан Забілий сказав, що в тому самому приміщенні, де колись Юрія Шухевича зустрічали клацанням замків, за незалежної України його вітають оплесками. 

Під час вечора виступили і вітали Юрія Шухевича люди, які знали його у різні періоди життя. Сердечно і зворушливо про свого старшого брата Юрія говорила сестра Марія. Згадували роки проведені у гімназії і ті люди,які навчались у ній разом з Юрієм Шухевичем. 
„Ви у моїх спогадах завжди були героєм”, - сказала зв’язкова Романа Шухевича, політв’язень Ольга Ільків. Депутат Львівської міськради Віра Лясковська зазначила, що до Юрія Шухевича тягнуться не лише ті люди, які пройшли через табори, а до нього тягнуться ті, які сьогодні на посадах тих, які у минулому катували людей. Також були відеопривітання від політичного і громадського діячів Богдана Гориня і Степана Хмари та письменника Євгена Сверстюка. Від Спілки офіцерів України Юрія Шухевича привітали представники Львівської обласної організації СОУ. 
„Я вдячний, що прийшли ті, з якими я вчився у гімназії, ті, з якими ми розділяли тяжкі дні неволі, ті, з якими я після звільнення співпрацював, з якими утворював Українську міжпартійну асамблею. Хоча я вам скажу, що ті роки були далеко не легшими, ніж в ув’язненні. Знаєте, демократія залила мені сала за шкуру”, - сказав Юрій Шухевич

Нагадаємо, 5 березня у с. Білогорща відбулися урочистості з вшанування пам’яті Романа Шухевича. Під час віча Юрій Шухевич сказав: „Ми сьогодні йдемо до церкви, молимося, приходимо на віча, б’ємо себе в груди говоримо про свій патріотизм, про відданість Україні, а потім забуваємо. Наші серця закам’яніли”. 

Фоторепортаж Aндрія Pоя 

Львівська обласна організація СОУ 

: 434 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 1
0
1 Андрій   [Матеріал]
Фрагмент відео з зустрічі


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz