Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 21 » Юрій ПРОКОПЧУК : "...Тоді депутатам будуть підкидати в кишені й пістолети й наркотики, а потім на цьому робитимуть політику..."
09:36
Юрій ПРОКОПЧУК : "...Тоді депутатам будуть підкидати в кишені й пістолети й наркотики, а потім на цьому робитимуть політику..."
Народний депутат, член Центрального проводу СОУ, полковник Юрій Прокопчук вважає, що парламент не ухвалить зміни до закону про статус народного депутата України, які запроваджують проведення огляду особистих речей і багажу народних депутатів на вході до Верховної Ради України. 

Про це він сказав у коментарі Gazeta.ua.

"Навряд чи цей законопроект знайде підтримку в парламенті. Більшість народних депутатів не буде за це голосувати. Такого ж прецеденту ще ніде в світі не було, що б обшукували народних депутатів на вході до їх місця роботи – законодавчого органу країни".

"Вважаю ненормальним запровадження подібної практики. Якщо на вході до парламенту депутатів обшукуватимуть як пасажирів у аеропортах, то щоб розпочати роботу в сесійній залі о 10 годині на проходження цієї процедури потрібно буде приходити на сьому ранку. Ці зміни не вирішують питання безпеки", - зауважив Прокопчук.

"Бютівець" зазначив, що зміни запропоновані народним депутатом з ПР Василем Кисельовим суперечить чинному законодавству, а їх ухвалення дозволить владі маніпулювати політиками.

"Зміни Кисельова суперечать Конституції України та всім законам, які визначають статус і регламентують діяльність народних депутатів. У їх основі лежить політичний популізм і прагнення маніпулювати політиками, перешкоджати їх діяльності. Тоді депутатам будуть підкидати в кишені й пістолети й наркотики, а потім на цьому робитимуть політику. Ці всі речі ми вже проходили", - зазначив він.

Gazeta.ua


: 639 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz