Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 28 » Юхновський: Друга Світова Війна – це спільна трагедія для всіх українців
15:27
Юхновський: Друга Світова Війна – це спільна трагедія для всіх українців

Ігор Юхновський, директор Інституту національної пам’яті, у День визволення України від нацистських загарбників, відзначив роль українців у боротьбі із нацизмом. Він повідомив, що Інститут ретельно вивчає події Другої Світової Війни, провів ряд круглих столів та конференцій.

Юхновський нагадав, що не дивлячись на те, що Україна фактично не визнана суб’єктом антигітлерівської коаліції, вона внесла величезний вклад у розгром німецького нацизму, бо були українські фронти, які складалися на 80% з українців. «Нацизм увійшов важкою та трагічною сторінкою в історію нашої нації, адже багато українців поклали своє життя у боротьбі з фашистськими загарбниками заради миру як на українських землях, так і в усьому світі. День визволення всіх українських земель підкреслює цей внесок у перемогу українського народу над нацизмом».

«У нас був важкий шлях, адже ті утиски, які мала нація з боку Радянського Союзу, з боку польських, румунських окупаційних властей, були пов’язані із бажанням знищити патріотично-державницьке усвідомлення української нації. Але ми довели, що українська нація є державною, і указ Президента про день визволення українських земель від фашистських загарбників лише підкреслює це», - наголосив Юхновський.

razom.org.ua: 945 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz