Офіційні сайти відомств
» 2013 » Серпень » 31 » "Якщо ж кубанці оголосять себе правонаступниками Кубанської Народної Республіки, ...можна буде ставити питання про возз’єднання."- Є.ЛУПАКОВ
20:36
"Якщо ж кубанці оголосять себе правонаступниками Кубанської Народної Республіки, ...можна буде ставити питання про возз’єднання."- Є.ЛУПАКОВ

31 серпня у Києві відбулись заходи з нагоди 221 річниці освоєння Кубані українськими козаками. Біля пам’ятника Тарасові Шевченку Кубанське земляцтво провело мітинг, участь у якому взяла Київська громадськість.

Від імені Кубанського земляцтва виступили його голова Євген Петренко та секретар Андрій Саприкін. Вони наголошували на тому, що кровна єдність українців з кубанцями спонукає до налагодження більш тісних взаємозв’язків між Україною й Кубанню.

Голова СОУ Євген Лупаков сказав: «Ми прагнемо оголосити сучасну Україну правонаступницею Української Народної Республіки. Якщо ж кубанці оголосять себе правонаступниками Кубанської Народної Республіки, тоді, так як і у 1918 році, можна буде ставити питання про возз’єднання. Переконаний, з часом саме так і станеться».

Голова Секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько назвав Кубань територією геополітичних інтересів України. «Про це мають заявити наші Президентта та уряд і налагоджувати з Кубанню не лише культурні зв’язки, а й економічні. Проте, цього не слід очікувати від чинної влади, яка замість того, щоб захищати інтереси держави – зраджує їх», – зазначив Володимир Манько.

У культурній програмі мітингу виступили гурт «Соколи» та бандурист Тарас Силенко.


    


    


    


1


За інформацією КУН.

: 567 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz