Офіційні сайти відомств
» 2011 » Вересень » 7 » Як спілчани долучилися до "Української революції" (АНОНС+фото)
21:06
Як спілчани долучилися до "Української революції" (АНОНС+фото)
"...З огляду на неможливість оминути фінансових витрат, кожен з нас зробив свій особистий внесок і звернувся до не байдужих. Севастопольська організація Спілки офіцерів України на чолі з Василем Касюком першими відгукнулася на важливу справу повернення з забуття історії нашого народу й українського війська зокрема. Більшість офіційних звернень робилося саме від цієї організації. І це не випадковість, адже військово-патріотичне виховання молоді і військовослужбовців є чи не найважливішим статутним напрямком діяльності організації СОУ, яка в липні відсвяткувала свою 20-у річницю. Крім того, 6 грудня виповнюється 20 років Збройним Силам України і кращого «подарунка» ніж фільм про історію української армії УНР годі й шукати. Згодом і Київська організація Спілки офіцерів України підтримала проект, зокрема в особі першого командувача Військово-морських Сил України віце-адмірала Бориса Кожина та капітана 1 рангу Євгена Лупакова, який встиг відзнятися і в декількох сценах.
Севастопольці, члени СОУ Віталій Рожманов, Дмитро Зубров, Василь Бойко, Андрій Лубенець, Віктор Фірчук, Михайло Грицик, члени Конгресу українців Севастополя Віталій Осадчий, Богдан Мороз та багато інших поважних людей долучилися до цього шляхетного чину.
Багато було й українців, які надавали посильну допомогу в містах де проводилися зйомки. Зокрема у Львові, перший знімальний день проводився на території магазину "Штурм", поблизу ст. Персенківка, що спеціалізується на продажі зброї, спорядження та військового одягу. Львівські зйомки проводилися з використанням і макетів зброї, і військових одностроїв саме з цього магазину. Завдяки активній підтримці і безпосередній участі його власника, Володимира Правосудова та його співробітників нам вдалося відзняти багато сцен з новими обличчями та новим антуражем. Він і його товариші безперечно увійшли до складу нашої команди, за що їм щира подяка.
Не можу оминути допомогу й інших львів’ян. Іван Гаврилко, Іван Сприн, Юрій Волощак, Віталій Обожда, Дмитро Пожарський, Богдамир Стефанюк, Сергій Котлярів, Олександр Василюк, Макар Гаталяк, Максим Свідрук, Андрій Шурко, Оксана Баліцька, Орест Сімейко, Василь Особа, Тарас Ковалик, Станіслав Куркін, Віктор Дубко, Олексій Захаров та інші, знімалися без перерв у численних дублях протягом усього знімального дня. Завдяки допомозі голови профспілок медиків м. Львова Ольги Ходжиєвої, нам вдалося віднайти в Львівському медичному коледжі ім. Андрея Крупинського, оригінальний костюм сестри милосердя, вкрай необхідний для деяких важливих сцен. ..."


Фрагмент статті Тимура Баротова
Читати повністю статтю "Як знімати українське кіно, або історія створення фільму «Українська революція»

Світлини про зйомки фільму від Тимура Баротова.


Андрій Туряннський - режисер фільму Бій за гору Маківка. Магазин Штурм


Василь Любуня в кінній атаці


Веселий жарт і знамениті папахи


Весілля в селі Пирогово


Доповідь Андрієнка Петріву.


з сестрою милосердя. Львів. Шевченківський гай.


зйомка в студії


Знімална група на барикадах Арсеналу


На марші Києвом


На привалі в лісах Білорусі


На сторожі зброї між зйомками


На фронті між боями


оператор Рустам Ходжиєв у роботі


передача зброї і влади Вільним козакам. Персенківка. Магазин Штурм


Поранені і сестра милосердя


Поранені у шпиталі


портрет поручника Андрієнка


поручник Андрієнко


Потяг (кадр із фільму)


присяга полку ім. К.Гордієнка


присягв тимчасовому уряду. Львів. Магазин Штурм


режисер Іван Канівець і оператор Рустам Ходжиєв. Штурм


у ролі офіцера Віталій Обожда. Шевченківський гай. Львів


проект Українська революція


Читати повністю статтю "Як знімати українське кіно, або історія створення фільму «Українська революція»: 985 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz