Офіційні сайти відомств
» 2010 » Жовтень » 27 » «Громадський інститут історичної пам’яті» вирішила створити Київська міська організація ВТ “Меморіал ” імені Василя Стуса.
19:53
«Громадський інститут історичної пам’яті» вирішила створити Київська міська організація ВТ “Меморіал ” імені Василя Стуса.
    Створити «Громадський інститут історичної пам’яті» вирішено звітно-виборною конференцією Київського "Меморіалу”, яка відбулася 23 жовтня.
    Ініціативу меморіалівців підтримали понад 30 відомих в Україні й світі громадських об‘єднань(серед яких і Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України), а також понад 20 народних депутатів, зокрема, З. Шкутяк, Л. Григорович, П. Мовчан, Я. Кендзьор, В.Кириленко, А. Парубій, О. Доній, Ю.Кармазін, Р. Князевич, С. Давимука, П.Гасюк, Г.Омельченко, А. Павловський, І. Заєць, Я.Джоджик, П.Ющенко, Ю.Гнаткевич, В.Карпук, Р.Ткач, В.В‘язівський, І.Стойко, М.Полянчич, Р.Ткач.
     У поширеному "Меморіалом" прес-релізі йдеться про те, що «Громадський інститут історичної пам’яті» створюється як альтернативний Українському інституту національної пам’яті, який новітня влада підпорядкувала комуністам, як ще раніше вчинила з Державним комітетом архівів України.
     "Для об’єднання зусиль споріднених державницьких організацій і партій , - зазначено в заяві "Меморіалу”, - з метою подальшого дослідження та поширення правдивої історії України, подолання наслідків колоніального тоталітаризму вирішено створити Громадський інститут історичної пам’яті”. Про готовність співпрацювати з ним уже заявив Віктор Ющенко, який взяв участь у роботі конференції в ранзі керівника нещодавно зареєстрованої громадської організації "Інститут Президента Віктора Ющенка ”Стратегічні ініціативи””. Ідею створення Громадського інституту історичної пам’яті підтримали у своїх промовах на конференції відомі політики і громадські діячі Левко Лук’яненко, Василь Овсієнко і Лесь Танюк, представник Світового Конгресу Українців Борис Потапенко.

За інформацією Прес-центру КМ відділення тов. «Меморіал»

: 642 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz