Офіційні сайти відомств
» 2013 » Квітень » 1 » "Гриценко оббрехав українських вояків",- Ігор РУДИЧ.
15:06
"Гриценко оббрехав українських вояків",- Ігор РУДИЧ.
Екс-міністр оборони Гриценко Анатолій в ефірі телепередачі "Шустер LIVE» брутально оббрехав 5000 українських військовослужбовців, які під час снігової епопеї день і ніч по всій Україні, і зокрема, у Києві протягом 5-ти діб розгрібали снігові замети. Таким чином, військовиками Збройних сил України було розчищено сотні кілометрів засніжених доріг. 

Натомість, нардеп Гриценко наче Пилип з конопель видає такий собі брехливий телепасаж: «Дуже багато запитань до Міністра Лебедєва. Чому промовчали і чому бездіяли?» 

А про що мав говорити Міністр оборони Лебедєв? Він не говорив, а діяв разом зі своїми підлеглами. А от волали про допомогу представники місцевої влади, люди, які часом з дітьми застрягали у сніжному полоні, і яких потім за кермом своїх машин визволяли українські військовики. За інформацією з міноборони, лише з Президентського полку (Київ) на боротьбу зі сніговою бідою Збройними Силами України було відряджено 22 одиниці бойової техніки, зокрема, 14 бронетранспортерів і 400 військовослужбовців. 

Чи зможе це публічно визнати Гриценко? Настільки публічно, як він до цього публічно брехав. Чи зможе опозиційний нардеп це сказати солдатам та офіцерам українського війська, які рятували і допомагали людям? 

Та поки що з ефіру Шустера від антивишиванкового борця Україна почула: «В країні понад 700 тисяч людей в формі і без зброї? Де вони?» 

Доводжу до відома Гриценка, що чисельність армії сьогодні не перевищує 180 тисяч осіб. Звідки ж такі фантастичні цифри загніздились у голові полковника запасу? Очевидно, до лав оббреханих військовиків Збройних сил було зараховано всіх силовиків, бо ж народний депутат вважає, що «на випадок війни такі керівники армії та інших силових відомств дадуть драпака, а країну кинуть на призволяще!» 

Що ж відповісти на таке? Шкода, що дуелі заборонили. Гадаю, лави охочих покарати пана Гриценка офіцерів-дуелянтів значно б зросли. 

Втім, «перемігши» українські вишивані сорочки, а цього разу брутально підмінивши правду брехнею про військових, пан нардеп Гриценко Анатолій діє за принципом: «Усі в лайні, а я - в сліпучо білому». 

Ігор Рудич, журналіст, офіцер запасу


: 555 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz