Офіційні сайти відомств
» 2010 » Березень » 5 » Що!? Годинники, запонки та інше на 7-8 міліонів гривень сьогодні дуже потрібні Збройним Силам України!?(Відповідь МОУ Голові СОУ)
13:18
Що!? Годинники, запонки та інше на 7-8 міліонів гривень сьогодні дуже потрібні Збройним Силам України!?(Відповідь МОУ Голові СОУ)
     На адресу Голови Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України полковника В'ячеслава Білоуса надійшов лист - відповідь ТВО Міністра оборони України В.В.Іващенка на звернення СОУ до нього з приводу перевірки фактів викладених у статті і листі військового журналіста І.Рудича що до необгрунтованого витрачання великих фінансових коштів на сувенірну продукцію посадовими особами прес-центру МОУ та аппарату МОУ в умовах жорсткого недофінансування Збройних сил України.
    
     ТВО МО України В.В.Іващенко не відповів по суті звернення Голови СОУ і не вжив відповідних заходів . а просто проінформував СОУ про те , що під час "...організації виготовлення сувенірної і канцелярської продукції для потреб Міністерства оборони України враховується:
1. Зображення ... на зразках ... повинно відповідати опису та малюнку,  які затверджені Указом Президента України ... від 20.06.06 №551.
2.Перелік зразків ... , наданий товариством з обмеженою відповідальністю "Борис і компанія", включає в себе зразки, які вже виготовляються для потреб Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України. Існуючі зразки мають прийнятний вигляд і непотребують заміни їх іншими зразками.
        ...під час організації замовлення сувенірної і канцелярської продукції постійно враховується реальний стан фінансування Збройних Сил України."


     Ось так! Виходить, що  годинники, запонки та інше  на 7-8 міліонів гривень сьогодні дуже потрібні Збройним Силам України!?

Головне, щоб вони мали "прийнятний вигляд".

Петро ЛИСЕНКО

Портал українських офіцерів СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ.

: 850 | : PORTAL_SOU | : звернення | : 5.0/1
: 2
2 Kapelan  
0
Ці відповіді лікарю показати треба. Явно хтось там в МОУ хворий, або слідчому, може там зацікавленість така собі премія 7-8 міліонів

1 Kapelan  
0
Да нагадує Райкина:" Колеса, які колеса пишіть відповідь про насоси".


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz