Офіційні сайти відомств
» 2010 » Грудень » 14 » ГК «Український Севастополь» протестує будь-яким діям чи заявам проти появи в Севастополі української школи-колегіуму
15:20
ГК «Український Севастополь» протестує будь-яким діям чи заявам проти появи в Севастополі української школи-колегіуму
ЗАЯВА
За повідомленнями преси начальник управління капітального будівництва Севастопольської державної адміністрації Олександр Ліфшиц на засіданні постійної комісії міської ради з бюджету і фінансів анонсував можливе нецільове використання 4 млн. 600 тис. грн., що їх виділив український Уряд на продовження будівництва української школи-колегіуму в 2010 році. Він вважає, що ці гроші «необхідно витратити на завершення каналізаційного колектора в Мартиновій бухті». Наміри місцевих представників виконавчої вертикалі не виконувати рішення Кабінету Міністрів дивують своєю сміливістю.

Треба зазначити, що ця антидержавна, антиурядова і, фактично, сепаратистська заява місцевого чиновника прозвучала на тлі волань заїжджих російських політиків та їх місцевих маріонеток про начебто утиски російської мови. Очевидно і те, що будівництво української школи-колегіуму навмисне гальмують на різних рівнях, аби вона не стала в Севастополі взірцем навчального закладу з високим рівнем освіти, де навчались би державною мовою діти українців, росіян, кримських татар та всіх інших, які пов’язують своє майбутнє з Україною.

Громадський комітет «Український Севастополь» заявляє свій рішучий протест будь-яким діям чи заявам, які робляться чи лунають з уст керівників різного калібру і спрямовані проти появи в Севастополі української школи-колегіуму чи перетворенню цього соціально-необхідного об’єкта в довгобуд. Ці дії чи заяви ми вважаємо антиукраїнськими і визначаємо їх як незаконне обмеження конституційних прав молодих севастопольців всіх національностей на отримання освіти державною мовою.

Громадський комітет «Український Севастополь»
10 грудня 2010 р.

Українське життя в Севастополі.

ДО ТЕМИ


: 522 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz