Офіційні сайти відомств
» 2011 » Січень » 17 » Героїв України більше серед ректорів, генеральних і просто директорів, голів спостережних рад, начальників та інших керівників
13:16
Героїв України більше серед ректорів, генеральних і просто директорів, голів спостережних рад, начальників та інших керівників
Історична правда зробила статистичний аналіз, за яким виявилося, що:
Найбільшими героями наші президенти вважають категорію громадян, яку можна охарактеризувати як "управлінці" - ректори, генеральні і просто директори, голови спостережних рад, начальники та інші керівники. Їх 145 із 254 нагороджених.

З нагоди скандалу з позбавленням Бандери звання Героя України, "Історична Правда" подивилася на інших українців, які отримали від президентів Кучми, Ющенка і Януковича найвищу відзнаку держави.

Ми спробували порахувати - кого ж у нас і як нагороджують.

Два варіанти Героя - за труд і за подвиг

Щороку цю найвищу в нашій країні нагороду отримують в середньому 19 українців. Найбільше Героїв роздають наприкінці каденції. Кучма в останній рік президентства нагородив 41, Ющенко - 29. Янукович поки що обмежився вісьмома.

Останніми Кучма нагородив Віталія Кличка і Андрія Шевченка (разом із ними, щоправда, нагороду отримав і Володимир Литвин, роль якого в Помаранчевій революції і тодішній конституційній реформі так відображена в указі про нагороду за 9 грудня 2004 року - "за реформування політичної системи, утвердження ідеалів громадянської єдності і злагоди").

Після Бандери Ющенко ще встиг нагородити нардепа Григорія Омельченка і тодішнього голову "Укрспецекспорту" Сергія Бондарчука (зараз на його місце прийшов любитель парламентських бійок Дмитро Саламатін).

Загалом же за 12 років існування нагороди (запроваджена в серпні 1998 року) її отримали 254 українці, з них 27 - посмертно. Степана Бандеру наразі не виключаємо, адже суд іще не закінчився.

Орден Держави, який дається за трудові заслуги, отримали 228 нагороджених, а орден "Золота Зірка", яким відзначають героїчний вчинок - 26 осіб.


Павло Солодько
Журналіст,
краєзнавець, редактор "Історичної Правди"
: 591 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz