Офіційні сайти відомств
» 2010 » Січень » 29 » Герой України Юрій Шухевич: Вибирати менше зло – це вибирати зло
18:53
Герой України Юрій Шухевич: Вибирати менше зло – це вибирати зло
«Розумієте, Тимошенко – це менше зло!» – так мені говорив особисто Дмитро Павличко. Але колись Іван Франко сказав, що вибирати менше зло – це значить вибирати зло». А ми зла не хочемо, – заявив учора у політичній програмі Остапа Дроздова Герой України Юрій Шухевич. – Маємо мати принципову позицію: голосувати «не підтримую жодного кандидата». Бо ні один, ні другий претендент не буде представляти українських інтересів».

За його словами, Україна опинилася перед вибором без вибору. Коли у 2004 році на президентських виборах громадяни мали представника українських інтересів, яким був Віктор Ющенко, то сьогодні такого немає. «У Тимошенко за душею нема нічого українського. Навіть не знайшла грошей на завершення музею в Каневі, – додав Шухевич. – Юлія Тимошенко була у Львові, коли надали Героя України Степанові Бандері, вона ні слова про це не обмовилася, бо знала, що про це буде знати ціла Україна, а тут вибори наближаються, а що скажуть в Донецьку чи Луганську»…

Юрій Шухевич сказав: «Знаю, що прийде одна з цих фігур до влади – або Янукович, або Тимошенко. Але ця президентська влада рахуватиметься з позицією, у першу чергу, Галичини і Західної України, яка продемонструє несприйняття обидвох».

Український погляд

: 862 | : Петро_ЛИСЕНКО | : Шухевич | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz