Офіційні сайти відомств
» 2011 » Вересень » 13 » Генпрокуратура перевірила додержання Міністерством оборони вимог Закону«Про доступ до публічної інформації»,- НЕ ВСЕ ГАРАЗД?
20:53
Генпрокуратура перевірила додержання Міністерством оборони вимог Закону«Про доступ до публічної інформації»,- НЕ ВСЕ ГАРАЗД?
Генеральною прокуратурою України проведено перевірку додержання службовими особами Міністерства оборони вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Виявлено низку порушень законодавства у зазначеній сфері.
Генеральною прокуратурою України за наслідками перевірки внесено припис Міністру оборони та винесено постанову про дисциплінарне провадження.
За результатами розгляду зазначених документів прокурорського реагування Міністерством оборони вжито низку заходів до усунення і недопущення у подальшому порушень законодавства про доступ до публічної інформації та поновлення прав громадян.
Крім того, згідно з наказом Міністра оборони, за допущені порушення законодавства до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 службові особи.

Відділ зв'язків із засобами масової інформації
Генеральної прокуратури України

: 426 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz