Офіційні сайти відомств
» 2010 » Березень » 8 » Євген ЛУПАКОВ:«Виховання людини-громадянина ... - це мета Української Народної Ради»!
19:26
Євген ЛУПАКОВ:«Виховання людини-громадянина ... - це мета Української Народної Ради»!

28 лютого 2010 року під час Першого Всеукраїнського з’їзду Молодіжного крила Української Народної Ради перший заступник Голови УНР В.Білоус зацікавив всіх присутніх ідеями оновлення політичної еліти України шляхом залучення молодих сил через зміну виборчого закону. Він акцентував увагу присутніх на необхідності проведення виборчої реформи: повернення громадянам відібраного прямого виборчого права, що є невід’ємним правом, якого залишили людей через антиконституційний виборчий закон. Згідно з ним до представницьких органів влади та місцевого самоврядування обирають депутатів від районів до Верховної Ради не представників громад,  а олігархічних партій, тоді коли інші люди позбавлені права обирати. Молоді юнаки та дівчата надзвичайно уважно слухали це, оскільки дана проблема торкалася їхнього майбутнього.

Доволі корисними та повчальними були настанови для молоді голови Контрольно-ревізійної комісії УНР Є.Лупакова про патріотичне виховання. За його словами, «…виховання молодого покоління починається з батьківського дому, бо саме вони формують майбутній світогляд дитини». Пан Лупаков підкреслив: «Виховання людини-громадянина, сина своєї Батьківщини, відданого патріота, корисного громадянина суспільства, доброчесного, готового до життя і праці у суспільстві – це мета Української Народної Ради»!

УНР


: 854 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz