Офіційні сайти відомств
» 2013 » Січень » 29 » "Друзі, Україна у небезпеці, і ми про це маємо пам’ятати, і будувати Україну навколо себе. Тоді переможемо."-Євген ЛУПАКОВ. Крути 2013.
18:50
"Друзі, Україна у небезпеці, і ми про це маємо пам’ятати, і будувати Україну навколо себе. Тоді переможемо."-Євген ЛУПАКОВ. Крути 2013.
Сьогодні, 29 січня – 95-у річницю подвигу Героїв Крут разом зі всією патріотичною громадськістю відзначили і члени Спілки офіцерів України у багатьох регіонах України.
Голова Спілки офіцерів Євген ЛУПАКОВ взяв участь у заходах на території меморіалу на честь Героїв Крут на місці їхнього героїчного вчинку. У своєму виступі, як інформує Олена БІЛОЗЕРСЬКА на своєму сайті, Євген ЛУПАКОВ сказав про те, "що більшовицька Росія оголосила Україні війну у грудні 1917-го року, а Україна відповіла їй оголошенням війни у січні 1918-го року. Перший етап цієї війни закінчився перемогою України. Ця війна офіційно триває і по сьогодні, бо Україна капітуляції не визнавала, Московія перемогу не святкувала. Війна продовжується, як продовжувалася до 1956 року Друга світова війна з боку Росії.
Під Крутами загинули не кадрові військові, а молодь, бо тодішні українські керманичі мільйон двохсоттисячну армію, вишколену у боях Першої світової, озброєну до зубів – розігнали. Бо не потрібна була соціалістам армія – "нас захистять північні брати”. І вони прийшли – п’яна банда Муравйова, і чим це закінчилося? Боєм під Крутами. Молодь власним життям врятувала цих горе-керівників, дала їм можливість врятуватися. Але треба пам’ятати, що крутянці перебили матросні значно більше, ніж загинуло їх самих. І коли почалася друга московська навала у 1919 році – по прикладу крутянців на захист Києва стали козаки на річці Трубіж – 5 лютого 1919 року.
Далі подвиг крутянців продовжили вояки ОУН-УПА. Їхня боротьба закінчилася тим, що сьогодні ми маємо незалежну Україну.

Якщо та влада сказала: "Нам не потрібна армія, нам потрібна міліція”, то цій владі, які нібито не соціалісти, але московська банда, армія не потрібна, а потрібні пожежники, бо об’єднала армію з МНС. Вони знову знищують армію, і знову нахабніють москалі. Друзі, Україна у небезпеці, і ми про це маємо пам’ятати, і будувати Україну навколо себе. Тоді переможемо."

На світлинах Євген ЛУПАКОВ під час виступуІнформація і фото сайту http://www.bilozerska.info/?p=12106


: 414 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz