Офіційні сайти відомств
» 2012 » Липень » 10 » "... домінуюча більшість цих людей... прийшли сюди за покликом свого серця."- Віктор ВАСИЛЬКЕВИЧ. ВРАЖЕННЯ ВІД ПОБАЧЕНОГО (фото)
14:09
"... домінуюча більшість цих людей... прийшли сюди за покликом свого серця."- Віктор ВАСИЛЬКЕВИЧ. ВРАЖЕННЯ ВІД ПОБАЧЕНОГО (фото)
Перебуваючи 06 липня цього року в місті Києві з робочою поїздкою не міг не відвідати Український Дім, де зібралися люди не байдужі до ідеї державності України, збереження і розвитку головної її ознаки та, цементуючого Українську націю фактору, — Української мови.
Людей зібралося велика кількість. В цей час саме починався мітинг за участю керівників політичних партій — учасників об'єднаної опозиції. Проте, було очевидно, що велике зібрання людей обумовлено не скупченням в одному місці багатьох відомих політиків, натомість — щирим бажанням виявити свій особистий протест (чинити опір) спробам знущання над близьким для багатьох українців почуттям ідентичності, почуттям належності до великого народу, до великої історії.
Очевидно було і те, що домінуюча більшість цих людей (різного віку, різних соціальних прошарків) — прийшли сюди за покликом свого серця.
І це надихало, викликало піднесення від усвідомлення того, що на тлі побутових проблем, навколишньої марноти — люди (і таких багато) мислять високими категоріями, переймаються нематеріальними питаннями — доленосними для існування Держави та нації.
А це означає, що незважаючи на деструктивну (в великій мірі) політику стосовно Української мови, відстоювання правдивих національних інтересів держави Україна, яку демонструє більшість нинішньої влади, - в України є майбутнє і це майбутнє — сильна, самодостатня, Європейська Українська держава.
На завершення мітингу всі присутні заспівали Гімн України, демонструючи єдність думок, єдність почуттів, готовність бути активними громадянами.

Василькевич Віктор,
полковник запасу, член Спілки офіцерів України,
Львівська ОО СОУ.: 567 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz