Офіційні сайти відомств
» 2013 » Листопад » 27 » ДО ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ. ЗВЕРНЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОУ
23:02
ДО ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ. ЗВЕРНЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОУ
ДО ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ. 
ЗВЕРНЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОУ 
Шановні правоохоронці, 
21 листопада 2013р., після ухвалення Кабміном розпорядження про призупинення підготовки до укладення угоди про асоціацію з ЄС, всім стало зрозуміло,що підписання угоди про асоціацію з Україною зривається на фінальному етапі і зміни на краще, які очікували українці, можуть не відбутися. 
Без всяких закликів, за велінням своїх сердець і розуму, українці вийшли на вулиці і майдани, утворивши загальноукраїнський " Євромайдан"- загальнонаціональне віче. Львів і Київ, Одеса і Суми, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Івано-Франківськ і десятки інших міст з гідністю відстоюють на майданах свій вибір. Так громадяни України заманіфестували свій європейський вибір. Вони відстоюють своє і ваше та ваших дітей майбутнє. 
Спілка офіцерів України просить і вимагає від кожного з Вас пам’ятати, що найвищою цінністю у державі є людина, її життя та здоров'я. .Не піддавайтесь на провокації, безпідставно не посягайте на життя та здоров'я своїх співвітчизників - громадян України. Спілка офіцерів України закликає Вас, правоохоронців, ретельно виконувати свої обов’язки згідно законів України. СОУ звертає Вашу увагу на право не виконувати явно злочинні накази, що передбачено ст. 60 Конституції України. Вона чітко регламентує: «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.» 
Кожен із Вас , виконуючи свої службові обов’язки , не повинен посягати на життя та здоров'я громадян своєї держави. Шановні правоохоронці, Спілка офіцерів України закликає Вас бути пильними, дотримуватись прийнятої військової Присяги, служити інтересам українського народу. Віримо у Вашу мудрість, мудрість Ваших командирів. 

Прийнято виконкомом Львівської обласної організації Спілки офіцерів України 25.11.2013р. 

Голова Львівської обласної організації 
Спілки офіцерів України Петро Костюк,полковник

: 475 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz