Офіційні сайти відомств
» 2013 » Березень » 6 » До Кравчука Л.М. першого Президента України – Голови Конституційної Асамблеї -ЗВЕРНЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ.
20:51
До Кравчука Л.М. першого Президента України – Голови Конституційної Асамблеї -ЗВЕРНЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ.
ЗВЕРНЕННЯ
учасників Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” до Кравчука Л.М. першого Президента України –
Голови Конституційної Асамблеї


28 лютого 2013 року                     м. Київ

Вельмишановний Леоніде Макаровичу!
Ми, учасники Круглого столу "Актуальні проблеми національної безпеки та шляхи їх вирішення” від 15-ти недержавних і громадських організацій та політичних партій, за сприянням Народного руху України обговоривши актуальні проблеми національної безпеки, звертаємо Вашу увагу, як Голови Конституційної Асамблеї, на відсутність в Україні цілісної системи національної безпеки і недосконалість чинного законодавства у цій сфері; на відсутність у Конституції України чітких настанов прямої дії для держави на формування і основні засади функціонування такої системи безпеки. До цього часу держава Україна обмежилась створенням системи власної державної безпеки, яка, подекуди, працює в ручному режимі управління владного кола, створюючи в суспільстві атмосферу недовіри до правоохоронних органів, до судової гілки влади та до держави у цілому. Крім того, Конституція України не містить такої юридичної норми, як «нація», та не встановлює норм відповідальності держави перед нацією, від чого втрачається зміст Конституції як суспільного договору між нацією і державою, яка має слугувати цій нації. Це, де-юре, робить державу вищою за націю, яка 1 грудня 1991 року самовизначилася і протягом більш як 20 років без успіху намагається створити власну державу з завданнями забезпечення задовольняння саме національних інтересів. Така прогалина в Конституції України дозволила державі не опікуватися національними інтересами, а підміняти їх інтересами владних кіл, які, не боячись відповідальності, приймають рішення, що вже зашкодили або шкодять вільному розвитку сучасної української нації, яка самовизначилась, та спотворюють сам процес державотворення.
Ми, учасники Круглого столу, відповідно до пункту 4 Указу Президента України від 17 травня 2012 року №328/2012 вносимо через Народний Рух України пропозиції, які, на наш погляд, мають важливе значення для основ українського державотворення і мають бути відображені у тексті Конституції України.
1. Текст Конституції України має містити юридичний термін «нація», що дасть законні підстави оперувати визначеннями зі словами з корінням від слова нація, наприклад, національні інтереси, Національний банк України тощо.
2. У тексті Конституції України, як суспільному договорі, необхідно передбачити змістову частину з окресленням взаємовідносини між нацією і державою та визначити націю як замовника на послуги держави, а державу - як виконавця цих послуг.
3. Текст Конституції України має визначити відповідальність держави перед нацією за свою діяльність у задоволенні національних інтересів (не лише у захисті, а більш широко - у задоволенні національних інтересів).

http://portal.uoun.org

: 393 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz