Офіційні сайти відомств
» 2011 » Січень » 19 » Дежавю-2011. Військовий акцент від порталу СОУ напередодні 92-гої річниці Дня Соборності України.
20:28
Дежавю-2011. Військовий акцент від порталу СОУ напередодні 92-гої річниці Дня Соборності України.
Аналіз стану Збройної організації нашої держави аналітики оцінюють так: " ...ігнорування владою потреб Збройних Сил України у переозброєнні призвело до того, що наступне десятиліття держава перебуватиме у вакумі обороноздатності..."
послухайте Радіо Свобода.На початку ХХ століття ігнорування владою потреб Збройних сил призвело до втрати незалежності і окупації України у 1918 році. Вільна Соборна Україна після Злуки УНР і ЗУНР пріснувала декілька днів.

Бюджет 2011 року для Збройних сил є бюджетом проїдання. А Законопроект про внесення змін до Закону україни про Збройні сили україни стосовно закріплення постійної вимоги про те, щоби Фінансування Збройних Сил України здійснювалося за рахунок коштів Державного бюджету України і становило не менше двох відсотків від Валового внутрішнього продукту поточного року партійні депутати Верховної ради не прийняли.
Навіть поверховий, зовнішній аналіз військових іновацій у 2010 році (Головні події у віськовій справі у 2010 році російськомовна версія ) свідчить про розвиток війскової сфери в інших країнах як такий, що має велику швидкість по всіх напрямках.

Так  що   у підсумку  дасть нам  " ...ігнорування владою потреб Збройних Сил України у переозброєнні", яке сьогодні  вже "призвело до того, що наступне десятиліття держава перебуватиме у вакумі обороноздатності..." ?

Портал українських офіцерів Спілка Офіцерів України.


: 556 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz