Офіційні сайти відомств
» 2009 » Вересень » 23 » Депутати Ради Європи вимагають позбавити Росію акредитації в ПАРЄ
19:38
Депутати Ради Європи вимагають позбавити Росію акредитації в ПАРЄ
Група депутатів Ради Європи з 27 осіб вимагає позбавити Російську делегацію в Парламентській асамблеї ради Європи акредитації.

Депутати висунули вимогу переглянути акредитацію російської делегації в ПАРЄ у зв`язку із тим, що Москва послідовно не виконувала свої зобов`язання перед Радою Європи, передає “Німецька хвиля”.

Зокрема, зазначають ініціатори, Росія не тільки не виконала основні вимоги, що містяться у двох резолюціях ПАРЄ стосовно військового конфлікту між Москвою та Тбілісі, а й зробила певні кроки у напрямку протилежному тому, що вказала Рада Європи. Питання про скасування акредитації російської делегації розглянуть на наступній сесії ПАРЄ, що почнеться 28 вересня.

Згідно з проектом резолюції з цього приводу, Москві закидають, що вона не відкликала свою заяву стосовно одностороннього визнання Абхазії та Південної Осетії, а навпаки - де-факто встановила із цими самопроголошеними республіками юридичні, воєнні та дипломатичні зав`язки.

“Окрім цього Москва не відвела свої війська на доконфліктні позиції та збільшила свою присутність на окупованих територіях. При цьому донині російські війська заважають доступу на ці території спостерігачів ОБСЄ та ЄС” - йдеться у документі.

Цим самим Росія не виконала умови ПАРЄ, що містяться у резолюціях 1633 та 1647.

Підписи під вимогою щодо позбавлення російської делегації акредитації поставили депутати ПАРЄ від Данії, Латвії, Швеції, Іспанії, Румунії, Фінляндії, Туреччини, Чехії, Австрії, Польщі, Литви, Німеччини, Великобританії, Ірландії, Угорщини, Боснії та Герцеговини, Естонії та Ісландії. Згідно з офіційною сторінкою Ради Європи, документ підписали й три українські парламентарії - Сергій Соболєв, Ольга Герасим’юк та Олена Бондаренко.

УІС


: 840 | : Петро_ЛИСЕНКО | : ПАРЕ | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz