Офіційні сайти відомств
» 2012 » Травень » 1 » Cпілка офіцерів Львівщини вшановує героїв Холодного Яру (+фото)
20:26
Cпілка офіцерів Львівщини вшановує героїв Холодного Яру (+фото)
Представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України в складі делегації Львівщини на чолі з головою облради Олегом Панькевичем взяли участь в урочистому вшануванні героїв Холодного Яру на Черкащині, яке пройшло під егідою Історичного клубу "Холодний Яр".
30 квітня, у центрі села Мельники Чигиринського району Черкаської області відбулося вшанування Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупаки, козаків та старшин полку гайдамаків Холодного Яру. Учасники заходів поклали квіти до могили Василя Чучупаки та братської могили холодноярців на кладовищі села Мельники. Після цього відбувся меморіальний мітинг біля пам'ятника Героям Холодного Яру та пам'ятника Юрію Горлісу-Горському, що в центрі с. Мельники. Від імені громади Львівщини зібрання привітав голова Львівської обласної ради Олег Панькевич . Він наголосив, що сьогодні українцям дуже потрібна правда про українську історію. «Східній Україні необхідна правда про бандерівців, про національно-визвольну боротьбу ОУН-УПА, а українцям в Західній Україні – правда про боротьбу в 1918-1922 роках у Східній Україні. Правда про боротьбу з окупантами за свою Незалежність об’єднає Україну», - зазначив Олег Панькевич. Після мітингу поблизу хутора Кресельці відбулася реконструкція бою холодноярців з більшовиками та покладання квітів до меморіалу Холодноярським героям.Традиційно на берегах Гайдамацького ставу неподалік Мотриного монастиря пройшло освячення зброї та національних і організаційних прапорів.
Завершували заходи відкриття музею Холодного Яру на хуторі Буда та концерт патріотичної пісні за участі кращих українських співаків, зокрема кобзарів Тараса Силенка і Тараса Компаніченка та інших.


Фоторепортаж підполковника Б. Решетняка, Львівська ОО СОУ


: 522 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz