Офіційні сайти відомств
» 2011 » Липень » 21 » "...ЧТО НАМ ДЕЛАТЬ?.. " - дружина офіцера, який із зброєю захищає свій бізнес і сім'ю від рейдерів і бандитів, звернулася до порталу СОУ.
20:23
"...ЧТО НАМ ДЕЛАТЬ?.. " - дружина офіцера, який із зброєю захищає свій бізнес і сім'ю від рейдерів і бандитів, звернулася до порталу СОУ.

На електронну адресу нашого порталу надійшло повідомлення:
"Здравствуйте.
Пишу Вам от безысходности, правды в нашей стране как не было, так и нет, а вернее стало еще меньше. Хочу рассказать свою историю. Хорошо ли, нет, выносить такое на всеобщее обозрение, поможет это нам или навредит — не знаю.
Случилось всё это морозным декабрьским вечером, который разделил нашу жизнь на «до» и «после». Рейдерство уже вошло в моду, а безнаказанность стимулирует бандитов.
Этот бандит не был бы таким наглым, когда бы у него не было надёжной «крыши».
Вот сайты, где всё подробно всё описано, не буду повторяться, посмотрите пожалуйста статью "Дело Жуковского" и отзывы на неё. Если можете чем то помочь, буду очень признательна.
http://cripo.com.ua/?sect_id=3&aid=118330
http://cripo.com.ua/index.php?sect_id=3&aid=118580
http://www.pn.mk. /articles/42370.html
http://ord-ua.com/2011/07/13/delo-zhukovskogo/?page=4&lpage=1

Прокуратура шесть месяцев «расследовала» это дело, и хотя всё в нём «кричит» в пользу ст 118 УК или хотя бы 116-ой, мужа пытаются осудить по 115 ч. 2.
Дело видите ли, говорят они, очень резонансное получилось, прямо международный скандал, и за этим бандитом стоят БОЛЬШИЕ люди! Но мы то знаем, что прикрывают они ... себя, они же крышевали эту гниду.
Все, кто владеет ситуацией, полностью поддерживают моего мужа, а бандита этого тоже многие знали, многих он по миру пустил, НО ЧТО НАМ ДЕЛАТЬ?
Спасибо, если дочитали до конца, мое сумбурное послание. Просить о помощи не имею права, можно и правда пострадать от СИЛЬНЫХ МИРА СЕГО.

До свидания. С уважением, Елена.
Тел. 050-535-7350 (надежда на помощь умирает последней)."

Зразу зателефонував за цим номером Єлені, дружині офіцера Жуковського, і порадив зв'язатися з керівництвом СОУ (звичайно надав основні реквізити - телефон, адресу...). У будь якому разі ця справа повинна бути максимально висвітлена і стати в центрі уваги громадськості.

Петро ЛИСЕНКО - керівник порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України).

: 528 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz