Офіційні сайти відомств
» 2012 » Квітень » 22 » ЧИ НЕ СТАНУТЬ ФІКЦІЄЮ ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ НА ТЕМУ:"ПРО СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ"?
19:24
ЧИ НЕ СТАНУТЬ ФІКЦІЄЮ ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ НА ТЕМУ:"ПРО СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ"?
Офіційне інтернет-представництво Президента України виставило декілька повідомлень, які з'явилися внаслідок першого засідання нещодавно утвореного Указом Глави держави Комітету з реформування і розвитку Збройних Сил та оборонно-промислового комплексу. Ось вони у хронологічній послідовності:Все нібито виглядає непогано, але запитання напрошуються самі собою:

1.ЧИ НЕ ЗАНАДТО РАНО РОБИТИ ТАКИЙ ВИСНОВОК, ЩО 20.04 14:53"Робота над новою Стратегією національної безпеки та Воєнною доктриною України майже завершена - Андрій Єрмолаєв ОТЖЕ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ І ПОКИ ЩО ЄДИНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З РЕФОРМУВАННЯ І РОЗВИТКУ ЗСУ І ОПК?

2.ЧИ МОЖНА "ДОКЛАДНО ОБГОВОРИТИ ТРИ СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВІ ДОКУМЕНТИ..." ЗА ДЕКІЛЬКА ГОДИН, НАВІТЬ ЯК ЩО В ЗАСІДАННІ БРАЛИ УЧАСТЬ 20 ЛЮДЕЙ?

ІНФОРМАЦІЯ З САЙТУ ПРЕЗИДЕНТА:
"Учасники першого засідання Комітету з реформування і розвитку Збройних Сил та оборонно-промислового комплексу докладно обговорили три стратегічно важливі документи - нову редакцію Стратегії національної безпеки, Воєнну доктрину України та Концепцію реформування ЗСУ. Про це заявив на брифінгу після засідання заступник виконавчого секретаря Комітету, директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв."

3. ЧИ МОЖЕ БУТИ ОБГОВОРЕННЯ ФАХОВИМ, ЯК ЩО У НЬОМУ БРАЛИ УЧАСТЬ ТІЛЬКИ КЕРІВНИКИ ВІДОМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ?

4. ЧОМУ ["Концепція реформування ЗСУ передбачає перехід до професійної армії,] склад [якої] буде меншим за існуючий."? ЗВИДКИ ВЗЯТІ (ЧИЇ) СТАНДАРТИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ У ТАКОМУ БАЧЕННІ ПЕРЕХОДУ ДО ПРОФЕСІЙНИХ ЗСУ, ЯКІ СЬОГОДНІ ВЖЕ НА 70% ПРОФЕСІЙНІ?

«Протягом найближчого місяця проект цього документу буде погоджений у цифрах, позиціях і характеристиках, і відкрита частина концепції буде оприлюднена»,- зазначив директор Національного інституту стратегічних досліджень.

Спираючись на викладене, як член Спілки офіцерів України і керівник офіційного інтернет-представництва СОУ,
за таких обставин, ставлю собі останнє запитання:

5. ЧИ НЕ СТАНУТЬ ФІКЦІЄЮ ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ НА ТЕМУ:"ПРО СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ", ПРОВЕДЕННЯ ЯКИХ ПЛАНУЄТЬСЯ НА 25 КВІТНЯ 2012 РОКУ У ЗАЛІ ПЛЕНАРНИХ ЗАСІДАНЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ?

Петро ЛИСЕНКО,
керівник офіційного інтернет-представництва СОУ, полковник.


: 575 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz