Офіційні сайти відомств
» 2012 » Квітень » 19 » "Через узаконення антицінностей і антиморальностей наступить тотальна деградація суспільства та розпад сім’ї...Гей-параду - НІ!" (+ ФОТО)
13:22
"Через узаконення антицінностей і антиморальностей наступить тотальна деградація суспільства та розпад сім’ї...Гей-параду - НІ!" (+ ФОТО)
По четвергах, починаючи з четверга 5 квітня в Києві на Михайлівській та Софійській площах від 16:00 до 19:00 відбуваються протестні маніфестації проти ґендеру і ювенальної юстиції.
05.04. і 12.04.2012р. маніфестації вже відбулися. Головний їхній намір: охорона дітей і сім’ї та, щоб не допустити проведення запланованого гей-параду в Києві 20.05.2012р. Маніфестанти вважають, що походи гомосексуалістів є засобом тиску, щоб змінити мислення і мораль окремих народів.
"Сьогодні інтенсивно докладаються зусилля для того, щоб ввести різні збочення у всі сфери суспільства, що є прямою атакою на сім’ю для її знищення. Частиною цієї насильної кампанії є: зміна законодавства, культури і моральних цінностей. Через узаконення антицінностей і антиморальностей наступить тотальна деградація суспільства та розпад сім’ї.Гей-паради є гробом всіх моральних і духовних цінностей суспільства......Цими маніфестаціями хочемо виразити свій протест проти ґендеру і ювенальної юстиції. Хочемо спасіння українських дітей і сім’ї! Україна, повчившись з досвіду сусідніх держав, мусить виступити проти цього відхилення, яке ліквідує молоду генерацію та інституцію сім’ї, а також відкриває двері деморалізації і смертельному СНІДу.ПРИЙДИ 19 КВІТНЯ О 16:00 год. НА МИХАЙЛІВСЬКУ ПЛОЩУ, щоб сказати:
•Гей-параду - НІ!
•Гендерній політиці – НІ! (Ціль цієї політики - знищення в суспільстві природного інституту сім’ї, просування і легалізація гомосексуальних збочень).
•Ювенальній юстиції – НІ! (Введення ювенальної юстиції спрямоване на підрив традиційних сімейних цінностей і становить загрозу національним інтересам України)
•Збоченню – НІ!
В Києві на Михайлівській та Софійській площах від 16:00 до 19:00 відбуваються маніфестації: 7 маніфестацій по четвергах, починаючи з четверга 5 квітня, а наступні 12, 19, 26 квітня та 3, 10, 17 травня 2012р."-йдеться у маніфесті.

За повідомленням ГО "Всеукраїнський рух батьків"


: 435 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz