Офіційні сайти відомств
» 2011 » Січень » 20 » СОУ візьме активну участь у відзначенні Дня Соборності України 22 січня 2011 року на Софіївській площі
20:25
СОУ візьме активну участь у відзначенні Дня Соборності України 22 січня 2011 року на Софіївській площі
18 січня 2011 року Центральним проводом Спілки офіцерів України було прийнято декілька рішень з організаційних питань.

- Зокрема про те, що під час відзначення 92 річниці Дня Соборності України 22 січня 2011 року на Софіївській площі м.Києва, у якому візьме активну участь СОУ, виступить представник не від центральеого керівництва організації, а один з регіональних лідерів СОУ, - Голова Криворізької районної організації СОУ полковник Петро ЛИСЕНКО.

- Також визначено, що чергове засідання виконавчого комітету СОУ відбудеться 12лютого 2011 року в м. Києві з порядком денним «Підсумки роботи Спілки офіцерів України в 2010 році та завдання обласних організацій СОУ щодо соціального та правового захисту військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, патріотичного виховання громадян України».

Головам обласних організацій поставлено завдання - до 5.02. надати електронною поштою до секретаріату СОУ звіт про роботу обласної організації СОУ за 2010 рік. Зазначені звіти затвердити на засіданні виконкомів обласних організацій, паперовий варіант надати за підписом голів обласних СОУ до Секретаріату СОУ 12 лютого 2011 року перед проведенням Виконавчого комітету СОУ.

Прес служба СОУ


: 579 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz