Офіційні сайти відомств
» 2011 » Лютий » 9 » В.Білоус про рішення, "яке провокує не просто непередбачуваність розвитку суспільства, а й... суспільні катаклізми".
00:48
В.Білоус про рішення, "яке провокує не просто непередбачуваність розвитку суспільства, а й... суспільні катаклізми".
Вячеслав Білоус, 1-й заступник голови Української Народної Ради, народний депутат 2 скликання, голова Спілки Офіцерів України :

Своєю Постановою про Зміни до Конституції України в частині продовження своїх повноважень й дати проведення майбутніх виборів до Верховної Ради України депутати продовжили порушення норм Законів, Конституції, моралі, совісті, вчинили гріх перед українським народом. Прикро, що й сам Конституційний Суд України теж прийняв, по суті, не правове рішення, породивши тим самим правову колізію.

Ті депутати від опозиційних демократичних сил, які проголосували за ці зміни, насправді посприяли провладній політичній силі. Бо саме владі сьогодні не вигідне проведення виборів – немає здобутків, якісних змін в житті держави, зокрема, в проведенні податкової реформи, прозорої адміністративної реформи, обіцяної пенсійної тощо. «Успіхи» нової команди ми бачимо щоденно. І вона боїться, що народ адекватно оцінить її діяльність. Все це стало можливим тому, що насправді немає справжньої опозиції. Поміж парламентаріїв немає розуміння пріоритетності й нагальності розв’язання державотворчих проблем… Ця ж опозиція – мовчить, займається переважно порятунком однієї особи…

Аби провести справді демократичні вибори, необхідно змінити виборче законодавство, посилити відповідальність й підзвітність народних обранців перед своїми виборцями.

Загроза від цієї, по суті, шахрайської оборудки, в безкарності, вседозволеності самих законодавців. Адже люди, представники найвищого –законодавчого органу, які порушили Закон, тепер вже без докорів сумління творитимуть й інші безчинства. Дбаючи про розбудову держави, народні обранці чомусь не проявили такої єдності, наприклад, при голосуванні за відміну депутатської недоторканості чи прийнятті інших законодавчих ініціатив, які б дійсно сприяли зміцненню законності, протидії корупції, розвитку економіки тощо, а лише вкотре продемонстрували, що приймають закони «під себе», керуючись своїми меркантильними чи недалекоглядними інтересами.

Це рішення небезпечне своїми наслідками, бо провокує не просто непередбачуваність розвитку суспільства, а й безпосередньо суспільні катаклізми. Парламент, як генератор, мав би працювати над вдосконаленням Законодавчих Основ, пошуком шляхів й засобів стабілізації країни, сам же й порушує Норми Закону.

УНРада


: 532 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz