Офіційні сайти відомств
» 2010 » Грудень » 9 » Будьмо пильними – провокатори намагаються роз’єднати і посварити нас. Не піддаваймося на їхні провокації.(Заява Президії УНРади та СОУ)
11:02
Будьмо пильними – провокатори намагаються роз’єднати і посварити нас. Не піддаваймося на їхні провокації.(Заява Президії УНРади та СОУ)
Нещодавно (22.11.2010) на інтернет-сайті «VV news» газети «Вечєрніє вєсті» з’явилась публікація «Тягнибок відмовився вшанувати пам’ять героїв-петлюрівців» в якій її автор (прізвище не вказано) надрукував завідомо неправдиві, вигадані ним слова від імені Голови СОУ В’ячеслава Білоуса, а саме «Дуже хоче піариться Тягнибок, але з ним зараз ведуться переговори, щоб він цього не робив» , а також брехливу вигадку від імені Голови Української Народної Ради Володимира Поровського «Чи влаштувати танці на кістках хоче». Про брехливість автора публікації та її провокаційний характер свідчить факт, що Голови Української Народної Ради з іменем Володимир Поровський взагалі не існує (перекручення імені Народного депутата ВР 3-х скликань і Голови УНРади Миколи Поровського, очевидно зроблено для того, щоб ускладнити вирішення справи про спростування опублікованого в суді).

Захід вшанування Героїв ІІ-го зимового походу в с. Базар відбувся за участі представників громадських організацій (УНРади, СОУ та інші) та політичних партій (НРУ, УНП, ВО «Свобода», РХП, КУН), злагоджено, із покладанням вінків та квітів на могилу Героїв від усіх учасників заходу. Згідно зазначеного, на підставі Статті 37 «Спростування інформації»

Згідно Закону «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ми вимагаємо від інтернет-сайту «VV news» спростувати опубліковану недостовірну інформацію.

Українці, члени і керівники національно-патріотичних організацій, будьмо пильними – провокатори намагаються роз’єднати і посварити нас. Не піддаваймося на їхні провокації.

Голова УНРади

Голова РХП М. Поровський

Голова СОУ В. Білоус


: 549 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz