Офіційні сайти відомств
» 2012 » Вересень » 11 » «Бог покликав нас жити у мирі». IV Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці 22-23 вересня 2012 року.
21:28
«Бог покликав нас жити у мирі». IV Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці 22-23 вересня 2012 року.
Цьогорічне IV Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці відбуватиметься 22-23 вересня 2012 року та пройде під гаслом «Бог покликав нас жити у мирі». У щорічній прощі планується участь представників військового капеланства з Польщі, Німеччині, Іспанії та Хорватії.
Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України започатковувала і сприяє розвитку капеланства у силових структурах України, постійно докладає зусиль до примирення вояків-українців, що воювали у різних арміях і у різні часи, традиційно бере участь у прощі до Зарваниці. Представники СОУ з різних регіонів України відвідують разом з іншими прочанами святі місця і цього року.
Як повідомляла Прес-служба Департаменту військового капеланства, організаційний комітет з приводу підготовки IV Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці цього року вирішив видати пам’ятний знак IV Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці.

Портал українських офіцерів (Спілки офіцерів України)


На фото члени Севастопольської СОУ під час ІІІ Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці.: 471 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz