Офіційні сайти відомств
» 2012 » Червень » 26 » Бюджет МОУ міг отримати до 120 мільйонів гривень? І їх можна було витратити на 300-500 квартир для військових Київщини?
10:26
Бюджет МОУ міг отримати до 120 мільйонів гривень? І їх можна було витратити на 300-500 квартир для військових Київщини?
Міністр оборони України Дмитро Саламатін прийняв рішення про передачу 30 гектарів землі в селі Гореничі Києво-Святошинського району, яка використовується Національним університетом оборони України, Київській обласній державній адміністрації без будь-якої компенсації армії.

Про це йдеться у статті Дмитра Менделєєва «Бойові свині Саламатіна» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

«При вартості землі тут у середньому 5000 дол. за сотку в бюджет Міноборони могло надійти до 120 млн. гривень, за які, згідно з урядовими нормами, можна було купити (побудувати) від 300 до 500 квартир для військових Київської області, залежно від району», — йдеться в статті.

У матеріалі автор також наводить ще один приклад передачі майна Міноборони.

Так, 10 травня 2012 на засіданні уряду було прийнято внесене «з голосу» розпорядження Кабміну «Про розміщення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ», яким передбачалося передати суду будівлі №57, 58 і 59 військового містечка №217, розташованого у столиці на вулиці Дегтярівській, 28а. При цьому, як зазначалося в проекті розпорядження, передача відбувається на пропозицію Міноборони та суду.

«Подмахуючи документ, Саламатін, певно, був не дуже стурбований боєздатністю армії та виконанням «концептуальних завдань президента», оскільки міністр оборони не міг не знати, що своїми діями він ставить під питання стабільне функціонування системи управління Збройними силами країни, вносить дезорганізацію в систему мобілізаційної підготовки. Військові знають, що в період незалежності на базі цього містечка формувалася логістика забезпечення армії, створювалася система закритого зв’язку. Саме звідси ведеться керування сотнями військових частин!», — зазначив автор.

Детальніше читайте в статті Дмитра Менделєєва «Бойові свині Саламатіна» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Фото порталу.

: 880 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz