Офіційні сайти відомств
» 2010 » Березень » 22 » Безкоштовний курс дельфінотерапії у київському дельфінарії “Немо” для хворих дітей військовослужбовців
19:11
Безкоштовний курс дельфінотерапії у київському дельфінарії “Немо” для хворих дітей військовослужбовців
У Збройних Силах України успішно реалізується запроваджена Головним управлінням виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України благодійна соціальна програма "Особлива людина”, що здійснюється за благодійної підтримки київського дельфінарію "Немо”.

Основна мета програми "Особлива людина” – безкоштовна допомога дітям-інвалідам сімей військовослужбовців Збройних Сил України.

Дельфінотерапія є альтернативним, нетрадиційним методом психотерапії, де в центрі психотерапевтичного процесу перебуває спілкування людини й дельфіна. Це спеціально організований процес, що відбувається під наглядом фахівців: лікаря, ветеринара, тренера, психолога (психотерапевта, дефектолога, педагога). У психотерапії беруть участь спеціально навчені тварини, які мають "хороший характер”.

Як зазначив старший офіцер відділу соціального забезпечення та соціальних досліджень Соціально-психологічного центру Збройних Сил України майор Євген Беляєв, який особисто проводить дельфінотерапію, це новий напрямок реабілітації, що працює в Україні не більше 5 років. За кордоном цей напрямок розвивається з 70-х років минулого століття.

За спостереженнями офіцера, після проведеного курсу дельфонотерапії у дітей військовослужбовців, які страждають на психоневрологічні відхилення спостерігалися позитивні зрушення в їх здоров’ї: посилювався стрімкий розвиток пізнавальної діяльності та мови. Окрім цього, знімалися хронічні болі та зменшувалися невротичні і вегето-судинні реакції, полегшувалися психосоматичні розлади. У дітей з дитячо-церебральним паралічем зменшувалися спазми, а також мимовільні неконтрольовані рухи.

Як повідомив начальник Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України генерал-майор Олександр Копаниця, на сьогодні вже 11 дітей військовослужбовців Збройних Сил України, що хворіють на дитячий церебральний параліч, аутизм та логоневроз, пройшли безкоштовний 5-дений курс дельфінотерапії у київському дельфінарії. А з 21 березня вдалося організувати лікування на благодійній основі ще 5 дітей-інвалідів військовослужбовців Збройних Сил України.

– Усвідомлення батьками того, що їх дитя страждає психоневрологічним розладом, наслідки якого можуть супроводжувати його все життя, лягає тяжким моральним вантажем на сім’ї військовослужбовців Збройних Сил України. Програма дає можливість приносити їхній дитині не лише естетичну насолоду, а й медичну користь: емоції, які при цьому відчуває людина, загоюють душевні рани й нормалізують психічний стан, – підкреслив генерал-майор Олександр Копаниця.

Департамент преси та інформації МО України

: 832 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz