Офіційні сайти відомств
» 2013 » Червень » 4 » Без ліцеїстів-Богунівців повинні проходити заходи “Кадетської співдружності”, яка видала збірку віршів “Я пам'ятаю Голокост...”
18:18
Без ліцеїстів-Богунівців повинні проходити заходи “Кадетської співдружності”, яка видала збірку віршів “Я пам'ятаю Голокост...”

Спілкою офіцерів України отримано відповідь на свій лист до Міністра оборони України від 16 травня 2013 року стосовно недоцільності проведення 25 травня 2013 року в стінах Київського ліцею імені Івана Богуна 8-го загально кадетського збору, що його організовує асоціація «Кадетськое содружество». Подаємо його повний зміст.

"За дорученням першого заступника Міністра оборони України у Департаменті військової освіти та науки спільно з Департаментом соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України опрацьовано Ваше звернення до Міністра оборони України щодо доцільності сприяння проведенню збору випускників Київського суворовського військового училища та Київського військового ліцею імені Івана Богуна, організованого Всеукраїнською громадською організацією "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність”.

Висловлюємо щиру подяку за Вашу активну громадянську позицію з питань патріотичного виховання молоді.
Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність” проводить заходи, що сприяють формуванню в особового складу Збройних Сил свідомого розуміння державної політики у військовій сфері, особистої відповідальності за захист Вітчизни, вірності бойовим традиціям, сміливості і мужності, готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини.

Вищезгаданою громадською організацією проведене Всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні, прес-конференцію щодо питань кадетської освіти, як складової у формуванні еліти України з дитинства, видано українською, російською та німецькою мовами збірку віршів "Я пам'ятаю Голокост...” тощо. 

Асоціацією також надавалась допомога у проведенні Спартакіади серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою у містах Запоріжжі та Луцьку, у реставрації домової церкви Сумського кадетського корпусу в Сумському державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. За сприянням та активній участі "Кадетської співдружності” в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відкрито Храм Спаса Нерукотворного, на Солом’янській площі в місті Києві встановлено пам’ятник загиблим на полі бою та померлим від ран кадетів-випускників суворовських училищ.

Щодо порушеного Вами питання слід зазначити, що Міністерство оборони України співпрацює із широким спектром громадських організацій, провідними неурядовими центрами та інститутами, які легалізовані і діють в Україні відповідно до чинного законодавства. Ми зацікавлені у системному діалозі зі всіма суб’єктами громадянського суспільства з метою розв’язання суспільних проблем та задоволення потреб кожного громадянина України. Спільні зусилля органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства сприяють оздоровленню внутрішньополітичної ситуації, формуванню нової культури взаємодії влади і суспільства.

Разом з тим інформую, що заходи, які можуть викликати Вашу стурбованість, зокрема збори випускників Київського суворовського військового училища та Київського військового ліцею імені Івана Богуна, організованого Всеукраїнською громадською організацією "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність”, вшанування пам’яті О.В.Суворова, проводитимуться без залучення ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Відповідні вказівки начальнику ліцею надані.

З повагою

Директор Департаменту військової освіти
Міністерства оборони України
генерал-майор І.В.ТОЛОК"

Прес-служба СОУ.


: 425 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz