Офіційні сайти відомств
» 2013 » Квітень » 19 » "Бандерівська столиця" у читальній залі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки (фото)
20:51
"Бандерівська столиця" у читальній залі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки (фото)
17 квітня 2013 року у Львові у читальній залі обласної універсальної наукової бібліотеки по просп. Шевченка, 13 відбувся показ документального фільму "Бандерівська столиця" (про сотенного УПА М. Симчича - Кривоноса (2008) Режисер: Сергій Цимбал) 

Цей показ став продовженням демонстрацій документально- історичних фільмів про визначні події історії України та стрічок, що формують історичну пам’ять українців із циклу «Історія в кадрі». Ці заходи відбуваються в рамках реалізації спільного проекту Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки. 

Документальний фільм "Бандерівська столиця", про село Космач в Івано-Франківській області, розкриває перед глядачами нові сторінки української історії, які присвячені боротьбі українських повстанців з радянськими каральними загонами НКВС. 
Березівська сотня Мирослава Симчича (Кривоноса), що входила до складу Карпатського куреню, стала головним героєм фільму. 
Гостросюжетний документальний фільм, побудований на достовірних фактах і свідченнях очевидців та учасників, переносить нас в період відчайдушної боротьби загонів УПА за незалежну Україну. 

Людей у залі було достаньо. Крім представників Львівської обласної організації СОУ були присутні навіть деякі представники влади, але із зрозумілих причин я не називатиму їх прізвищ. Радує те, що вони прийшли. 
Приємно було бачити, як багато питань ставили присутні представнику «Зарваницької ініціативи» п. Юркові Антоняку, як довго не хотіли розходитись. 
На жаль, мені не довелося бути присутнім на святкуванні його 90-річчя серед представників Львівської обласної організації СОУ, хоча побіжно знайомий з паном Мирославом Симчичем. Тому це підсилило і моє прагнення подивитися цей фільм у такому форматі, і особисте бажання дізнатися ще більше про Мирослава Симчича. 

Андрій РОЙ, Львівська обласна організація СОУ, 

На фото: під час демонстрації фільму. 

Фото автора.

: 620 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz