Офіційні сайти відомств
» 2011 » Грудень » 20 » Архиєпископ Ігор (Ісіченко) став на захист підривників пам’ятика Сталіну
00:42
Архиєпископ Ігор (Ісіченко) став на захист підривників пам’ятика Сталіну
Архиєпископ Ігор (Ісіченко), єпарх Харківсько-Полтавський УАПЦ(о) закликав приєднатися до молитви за юнаків, яких запорізький суд 12 грудня визнав винними у пошкодженні пам’ятика Сталіну.

«Вшановуючи пам’ять святителя Миколая Мир-Лікійського, ми часто згадуємо один промовистий епізод із його житія. Святий архиєпископ, коли довідався про несправедливий вирок над трьома мешканцями Фриґії, поквапився на місце страти й «меч із руки воїна вихопивши, кинув на землю,.. і мужів від пут звільнив» (Житія святих, т. 4, с. 155). Чи ж не так має поводитися кожен християнин перед викликом брутальної несправедливости?», - цитує слова владики Ігоря офіційний сайт Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ(о).

Юнаків, котрі зважилися знести пам’ятник тирану, засудили кого на два, кого на три роки позбавлення чи обмеження волі умовно. Архиєпископ Ігор (Ісіченко) цей вирок Запорізького суду назвав викликом для всіх православних організацій України і зажадав, аби демократичні партії дали належну оцінку вироку й зробили щось конретне для виправдання юнаків.

«Не можна дозволити, аби ця резонансна справа була похована в нетрях посткомуністичного судочинства», - підкреслив він у зверненні.

За словами архиєпископа Ігоря (Ісіченка), в Україні немає такої родини, яка б не постраждала від сталінського режиму. Тому християни не мають права миритися з реабілітацією тоталітаризму.

«Пам’ятник Сталіну – не знак прощання з трагічним минулим, а символ надії на його повернення, - надії, яку власники пам’ятника, комуністи Запоріжжя, пов’язують із приходом своєї партії до влади», - наголошує владика Ігор.

«Я пишаюся тим, що серед засуджених юнаків є парафіяни Харківсько-Полтавської єпархії. В усіх храмах нашої єпархії підносилася й підноситиметься молитва за виправдання невинно засуджених Романа Хмари, Олексія Зануди, Василя Абраміва, Юрія Пономаренка, Віталія Вишнюка, Анатолія Онуфрійчука, Пилипа Тарана, Василя Лабайчука, Едуарда Андрющенка. Прошу приєднатися до цієї молитви християн з інших юрисдикцій і конфесій», - йдеться у зверненні архиєпископа Ігоря (Ісіченка).

http://www.uapc.org.ua/

: 687 | : Кремень | : 5.0/2
: 2
2 PORTAL_SOU  
0

1 Кремень  
0
Відеозапис проповіді архиєпископа Ігоря (Ісіченка) на панахиді за Степаном Бандерою, виголошеної 1 січня 2012 р. в Свято-Дмитрівському храмі м. Харкова. http://www.youtube.com/user....xt9WTFs


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz