Офіційні сайти відомств
» 2013 » Лютий » 20 » Антивишиванковий бліцкриг або Хто у Раді перший клоун?
21:11
Антивишиванковий бліцкриг або Хто у Раді перший клоун?
Є таке прислів’я, дурень – то погано, а дурень з ініціативою – вдвічі небезпечно. Вчора від нардепа Гриценка Анатолія ініціатива перла через край.

Ця політична «баба-Яга» з конаючим рейтингом відзначилася на полі битви з українськими сорочками. Двічі він ходив в атаку на вишиванки на полях УП-блогосфери, дублюючи ту атаку на цьому блозі.

Про Гриценка А.С. колись написали, що маючи комплекс Наполеона, йому не судилося виграти жодну з битв. Щойно Ющенко призначив його Міністром Оборони, як почалося виведення українського контингенту з Іраку. А повоювати кортіло, тож неголений полковник на посаді міністра заходився ламати, скорочувати і просто знищувати все що потрапить під руку. А під сверблячу руку «паркетного стратега», як його між собою називали офіцери, потрапила тоді купа корисного, як от:

- менеджмент будівництва житла для родин українських військовиків;
- військові медіа, які, до речі, першими ще за часів Кучми почали системно інформувати українців про інтеграцію в НАТО;
- 1 500 новеньких переносних-зенітно ракетних комплексів;
- орган громадського контролю над Збройними силами – Офіцерські збори;
- навіть цілий армійський корпус на Бесарабському напрямку, який було знищено за керування Гриценка;
- і так, «по мєлочьовкє»: будинки офіцерів у Рівному та Луцьку, військові містечка, військомати.

У перервах між своїми переможними бліцкригами (йдеться про перемоги над українськими офіцерами) Гриценко як заправський царьок карав і милував, хоча повноважень у нього, як цивільного міністра, на це, відповідно до законодавства, не було. Карав переважно тих, хто значно нижче за нього «посадовим зростом». Помилувати міг якогось наближеного до нього вельможу-бюрократа. Він їх тоді розплодив аж 1000 душ (це називалося цивільним Міністерством оборони), хоча, достатньо було і 200-300.

Час від часу офіцери натякали суспільству, що із себе являє цей підбріхуючий, самозакоханий діяч. Що для такої великої посади - Міністр оборони, зауважу, нереформованого відомства, у Г.А.С. банально бракувало освіти, досвіду і, часом, здорового глузду.

Але суспільство віри не йняло, а дозволяло годувати себе заготівками на кшталт: офіцери ображені, факти замовлені, Гриценко – великий профі.

Та вчора стався момент Істини. У «паркетного» стратега трапився звичайнісінький словесний пронос.

Я не буду цитувати маразматичні «перли» випускника американського військового коледжу. Скажу лише, що для людини, яка 2 роки навчалася у США, припускатися таких кричущих помилок, пов’язаних з північно-американською тематикою, – щонайменше дивно. Виникає підозра, чи не є американська освіта Гриценка черговою бульбашкою, як це було у випадку з його українською військово-академічною освітою.

Після того, як група активістів Спілки офіцерів України провела нещодавно прес-конференцію по витівках вічно «нєпроходімого» у 2005-2007 роках, сам Г.А.С. обізвав офіцерів клоунами.

Після такої високоінтелектуальної відповіді «двічі академіка» блогер Влада Разгонова зауважила: «Называть полковников и журналистов клоунами,... Анатолию Степановичу невдомёк, что мы всегда выражаем своими словами и действиями то, чем наполнены сами».

Отже, вчора «наповненість» Анатолія Степановича вийшла з нього у всій його повноті.

Ігор Рудич
, журналіст-гриценкознавець,
член СОУ.


http://blogs.korrespondent.net/


ДО ТЕМИ ПРО КЛОУНІВ
ВІД ПОРТАЛУ АНІМАЦІЯ З ВІДЕО


АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО ВЛАШТУВАВ ЕКСКЛЮЗИВНУ КЛОУНАДУ У СВОЄМУ КАБІНЕТІ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ПЕРЕД КАМЕРОЮ 5-ГО КАНАЛУ


: 576 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/2
: 1
1
1 Андрій   [Матеріал]
Виявляється, то не лише я так думаю...   А що він все вигинається? Хоче зручніше підставити?  Це не до нас  :)


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz