Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 16 » АНОНС ПОДІЇ: Громадянська акція “Лента за лентою. Україно, мовчи!”
17:22
АНОНС ПОДІЇ: Громадянська акція “Лента за лентою. Україно, мовчи!”
Гасло – "Ми мовчимо, але думаємо дуже голосно."
Де: Київ, Майдан Незалежності
Коли: понеділок, 17 травня, початок рівно о 19:00.
Тривалість: 10 хв.

Чому? Міністр МВД Могильов заявив, що на мітингах не можна галасувати. Київський окружний адміністративный суд заборонив мітинги 17 травня. Верховна Рада прийняла, а Президент підписав закон про недопущення зловживання правом оскарження, по суті спрямований на обмеження прав громадян.

Це неприпустимо згідно статті 22 Конституції України.

Що ми можемо зробити?
Висловити свою незгоду законними методами.

Як?
Вдягнути жовто-блакитні стрічки – як символ єдності України, поваги до її законів і громадян. Стати ланцюжком, не перешкоджаючи проходу людей по тротуару - від Головпоштамту і далі по Хрещатику. Тримати палець біля губ: «Тссссс!». Подумати. Голосно подумати. Розійтись.

Докладніше:http://community.livejournal.com/lenta_ua/

Гасло – "Ми мовчимо, але думаємо дуже голосно." Де: Київ, Майдан Незалежності Коли: понеділок, 17 травня, початок рівно о 19:00. Тривалість: 10 хв. Чому? Міністр МВД Могильов заявив, що на мітингах не можна галасувати. Київський окружний адміністративный суд заборонив мітинги 17 травня. Верховна Рада прийняла, а Президент підписав закон про недопущення зловживання правом оскарження, по суті спрямований на обмеження прав громадян. Це неприпустимо згідно статті 22 Конституції України. Що ми можемо зробити? Висловити свою незгоду законними методами. Як? Вдягнути жовто-блакитні стрічки – як символ єдності України, поваги до її законів і громадян. Стати ланцюжком, не перешкоджаючи проходу людей по тротуару - від Головпоштамту і далі по Хрещатику. Тримати палець біля губ: «Тссссс!». Подумати. Голосно подумати. Розійтись. Докладніше: http://community.livejournal.com/lenta_ua/ Стрічки (двоколірні або пару - жовту і блакитну) можна купити в ятках-магазинах галантерейної фурнітури - це копійчана, але важлива справа. Не сприйміть за рекламу - але дві таких точки є, наприклад, на "Либідській" (нагорі біля виходу до ринку і на повороті на Дружби Народів).

Стрічки (двоколірні або пару - жовту і блакитну) можна купити в ятках-магазинах галантерейної фурнітури - це копійчана, але важлива справа. Не сприйміть за рекламу - але дві таких точки є, наприклад, на "Либідській" (нагорі біля виходу до ринку і на повороті на Дружби Народів).


Майдан


: 749 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz