Офіційні сайти відомств
» 2010 » Квітень » 7 » Акція протесту української громадськості проти фальсифікацій історичних подій в Україні
18:41
Акція протесту української громадськості проти фальсифікацій історичних подій в Україні
     8 квітня 2010 року в Українському домі відбудеться чергова провокація антиукраїнських сил, які зненацька починають розкручувати тему українсько-польських та україно-єврейських стосунків 1943-1945рр.
      КМ Меморіал ім. Василя Стуса, Всеукраїнське об‘єднання ветеранів (ВОВ), Спілка офіцерів України, Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Молодіжний націоналістичний конгрес, УНП, УНА-УНСО, КУН, ВГО «Люстрація», Українська партія, Центр Національного Відродження ім. Степана Бандери з 8.45, 8 квітня 2010 року біля Українського дому проведуть спільну акцію на знак протесту проти явно замовних дій з боку вчорашніх окупантів та сприяння провокаторам, які намагаються в протистоянні України та Польщі погріти брудні руки.
      Учасники акції зачитають свої вимоги до влади та наголосять позицію української громадськості, покажуть джерело , яке живить пам‘ять окупантів, зачитають спільну заяву громадськості щодо сприяння з боку влади в Україні фальсифікаторам історії.
      Українська громадськість запропонує польській та російській владі провести аналогічні виставки документів в їх країнах, які свідчать про масові злочини, які вчиняли на українській землі Росія та Польща.

На акцію запрошуються журналісти, представники влади.

Оргкомітет
тел. (044)2798201


: 829 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz