Офіційні сайти відомств
» 2011 » Вересень » 12 » 7 вересня провід СОУ, окрім поточних завдань, вирішив продовжити роботу щодо увічнення пам'яті Героїв Базару
19:31
7 вересня провід СОУ, окрім поточних завдань, вирішив продовжити роботу щодо увічнення пам'яті Героїв Базару

7 вересня 2011 року відбулось засідання проводу Спілки офіцерів України за порядком денним:”20 років СОУ та робота Проводу , обласних організацій, щодо виконання статутних завдань організації”.

Провід вирішив до 1 грудня 2011року розглянути питання діяльності обласних організацій за 20 років. З метою написання літопису власної історії СОУ, ухвалити рішення та звернутися до місцевих органів влади, місцевих органів самоврядування обласних центрів, міст, райцентрів щодо розміщення пам’ятних дощок на приміщеннях  де проходили установчі збори (конференції) обласних, міських, районних організацій СОУ.

Також провід запропонував головам обласних організацій відвідати родини членів СОУ, які відійшли у вічність. По можливості допомогти у вирішенні соціальних проблем. А при неможливості вирішення питань на місцях, – до 3.ХІ-2011 року надіслати пропозиції щодо їх вирішення до Секретаріату СОУ.

Матеріали науково-практичної конференції «20 років на захисті національних інтересів України», яка відбулась 30 липня 2011 року в Будинку письменників (Центральної ради) було вирішено до 1.ХІ-2011 року підготувати та подати до друку.

Окремим пунктом провід СОУ вирішив звернутися до голів обласних організацій СОУ, органів державної влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації щодо опублікування списку  воїнів УНР – учасників ІІ зимового походу, розстріляних окупантами 21 листопада 1921 року і похованих в с. Базар Житомирської області та з метою пошуку рідних та близьких загиблих.

Провід також визначив терміни і відповідальних осіб щодо перереєстрації членів СОУ.

Прес-служба СОУ


: 523 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz