Офіційні сайти відомств
» 2012 » Травень » 4 » 7 травня в УНІАН відбудеться круглий стіл на тему «Моделі примирення та відношення до минулого» (АНОНС)
22:02
7 травня в УНІАН відбудеться круглий стіл на тему «Моделі примирення та відношення до минулого» (АНОНС)
7 травня в інформаційному агентстві УНІАН об 11:30, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4 (конференц-зал), відбудеться круглий стіл на тему «Моделі примирення та відношення до минулого», присвяченого дням пам’яті і примирення, які святкується у світі 8 та 9 травня.
Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Мета круглого столу полягає у виробленні філософії примирення та відродження єдиної української самосвідомості щодо участі воїнів УПА та воїнів української радянської армії в Другій світовій війні. Захід організовується Всеукраїнською громадською організацією "Спілка Офіцерів України” та Комісією УГКЦ Справедливість і Мир.

В заході візьмуть участь:
В’ячеслав Білоус, голова Спілки Офіцерів України, полковник запасу;

Володимир Василенко, правознавець-міжнародник, Надзвичайний і Повноважений Посол України, доктор юридичних наук, професор;

Володимир Сергійчук, доктор історичних наук, професор Київського Національного Університету ім. Т. Г. Шевченка;

Григорій Чепкій, ветеран радянської армії, полковник у відставці;

Василь Кирилюк, ветеран УПА.

Нагадаємо:

  • в травні 2005 року Генеральна Асамблея ООН провела спеціальне засідання з нагоди шістдесятої річниці закінчення Другої світової війни. Засідання дало учасникам можливість вшанувати людей, які загинули під час війни.
  • 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один з цих днів або обидва ці дні як данину пам’яті всім жертвам другої світової війни.

Прес-служба СОУ


: 506 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz