Офіційні сайти відомств
» 2012 » Квітень » 10 » 7-8 квітня в Севастополі СОУ взяла участь в заходах щодо відзначення 20-річчя початку відродження ВМС України
21:58
7-8 квітня в Севастополі СОУ взяла участь в заходах щодо відзначення 20-річчя початку відродження ВМС України
7-8 квітня 2012 року делегація Спілки офіцерів України на чолі із Головою СОУ Народним депутатом України ІІ скликання полковником В'ячеславом Білоусом взяла участь у заходах присвячених 20 річниці початку відродження Військово-Морських Сил України.
7 квітня делегація взяла участь в урочистій церемонії на території штабу командування ВМС де відбулося відкриття реконструйованої Памятної стели, на якій викарбувані прізвища делегатів ІІІ-го з'їзду СОУ, членів організаційної групи по створенню ВМС України - військовослужбовців флоту, які першими склали присягу на вірність українському народу і створювали ВМС України. Представники командування, ветерани флоту поклали до підніжжя стели квіти, а завершилась церемонія урочистим маршем підрозділу почесної варти.

Після цього у клубі штабу командування під час урочистого зібрання Голова СОУ полковник В.БІЛОУС оголосив привітання Спілки офіцерів України військовим морякам і рішення проводу СОУ про нагородження командувача ВМСУ адмирала В.МАКСИМОВА вищою нагородою СОУ "ХРЕСТ ЗАСЛУГИ"з позолотою" та першого заступника командувача ВМСУ віце-адмірала С.Єлісєєва медаллю "20 РОКІВ СОУ".

8 квітня делегація СОУ взяла участь в автопробігу на честь 20-річчя відродження Військово-морських Сил України вулицями міста Севастополь від пам'ятника родоначальнику українського військового флоту гетьману Сагайдачному до площі Нахімова. Захід розпочався освяченням верби за участі священників різних конфесій, а завершився покладанням квітів до Вічного вогню біля Меморіалу героїчним захисникам міста у 1941-1942 роках і памятного знаку 10 років Військово-Морським Силам України.
В автопробігу, організованому міською організацією Спілки офіцерів України і Радою ветеранів Військово-морських сил України, взяли участь близько 15 автомобілів, на першому з яких їхали перший командувач ВМС України (у 1992-1993 роках) віце-адмірал Борис Кожин і голова Спілки офіцерів України полковник В'ячеслав Білоус.
На автомобілях були закріплені Державні прапори України, прапори ВМС і прапор СОУ.
Згідно з планом святкування під час відвідування кораблів Центру морських операцій Військово-морських сил делегації Спілки передала українську літературу та відеодиски з фільмами про історію українського військового флоту екіпажам.
Після екскурсії до Військово-морського музею України, в його приміщенні відбулося засідання круглого столу з питань стану та перспектив розвитку ВМС. Підсумком став спільний висновок учасників про негайну потребу формування державної стратегії розвитку ВМС України на основі морської політики України як морської держави. На думку учасників, СОУ вже 25 квітня під час парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України" повинна окрім загально визначених пропозицій зробити окремий наголос на необхідності вирішення проблем ВМСУ та рекомендувати всім компетентним інституціям приступити до негайного їхнього вирішення.

Прес-служба СОУ.


Делегація СОУ на борту флагмана ВМСУ "Гетьман Сагайдачний"

Фото Миколи ВЛАДЗІМІРСЬКОГО.

: 418 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz