Офіційні сайти відомств
» 2012 » Квітень » 1 » 31 березня 2012 року відбулась звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України.
19:01
31 березня 2012 року відбулась звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України.
31 березня 2012 року відбулась звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України.
В роботі конференції взяли участь: делегати від Житомирської та Малинської міських організацій СОУ, Новоград-Волинської, Овруцької районних організацій СОУ, виконуючий обов’язки заступника голови СОУ (Голови Київської організації СОУ) полковник КРИВОБОК Володимир Іванович, заступник голови Житомирської обласної організації партії захисників Вітчизни підполковник ГРОЗОВСЬКИЙ Станіслав Броніславович, голова міської організації ВО Свобода Михайло СЛІПЧЕНКО.
Після відкриття конференції, перед початком роботи офіцери хвилиною мовчання вшанували пам’ять членів СОУ, яких вже нема серед живих. Окремо згадали значну особисту роль першого голови Житомирської СОУ полковника Петра ЮЗЕФОВИЧА в становленні та розвитку організації.
Від імені голови СОУ полковник Володимир КРИВОБОК привітав учасників конференції, побажав наснаги і успіхів в її подальшій роботі. Він нагородив підполковника Олега КОНОВАЛОВА грамотою СОУ, а полковника Віктора ЮРИКА та майора юстиції Володимира ГАРБУЗА – медалями СОУ "20 років СОУ”.
В своєму звітному виступі голова Житомирської СОУ підполковник Олег КОНОВАЛОВ серед здобутків організації окремо нагадав:” Ми активно боролися, боремося і будемо боротися з негативними явищами в нашій армії, з корупцією. За звітний період було відпрацьовано 49 пропозицій, заяв, скарг, звернень на гарячу лінію Президента України, гарячу урядову лінію.
Завдяки нашій активній та наступальній позиції знятий з посади радника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України колишній командувач НГУ славнозвісний Чаповський, а будинок офіцерів та гарнізонний шпиталь залишилися в державній власності…”
Також він акцентував увагу присутніх на вирішенні першочергових, найближчих завдань СОУ і запросив до активної участі в парламентських слуханнях на тему "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України” (25 квітня 2012 року), подальшому розвитку системи інформаційних комунікацій між осередками та інформаційного забезпечення роботи СОУ із застосуванням новітніх інформаційних технологій.
У виступах було розширено висвітлення проблем і здобутків організації (необхідність краще висвітлювати роботу СОУ, особливо конкретних вчинків членів організації в засобах масової інформації, поглиблювати зв’язки з політичними партіями, посилювати патріотичне виховання молоді, соціальний захист військовослужбовців та членів їхніх сімей тощо).
Роботу виконкому Житомирської СОУ конференцією визнано задовільною.
Відкритим голосуванням головою Житомирської СОУ знов обрано Олега КОНОВАЛОВА, першим заступником голови Житомирської СОУ – Святослава ВАСИЛЬЧУКА, заступником – почесного голову Житомирської СОУ Анатолія ШМІЛО, скарбником – Анатолія ТУЗА.
Представники політичних партій побажали новообраному голові та виконкому Житомирської СОУ поліпшення роботи з взаємодії з політичними партіями, а також інформування їх щодо негативних процесів в силових структурах держави.
Робота звітно-виборної конференції Житомирської СОУ закінчилась виконанням гімну України.

За повідомленням Житомирської обласної організації СОУ

Прес-служба СОУ


Фото Костянтина ЧОРНОВОЛА.


: 529 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz