Офіційні сайти відомств
» 2011 » Серпень » 8 » 30 липня 2011 року у Будинку письменників України відбулися урочистості з нагоди 20 річниці ВГО СОУ (прес-реліз)
17:57
30 липня 2011 року у Будинку письменників України відбулися урочистості з нагоди 20 річниці ВГО СОУ (прес-реліз)
30 липня 2011 року у Будинку письменників України відбулися урочистості з нагоди 20 річниці Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України.
План заходів складався з двох частин. Перша частина офіційно-урочиста – з 10 до11 години
Друга з 11 до 14 години науково практична конференція «ХХ років в обороні України, на захисті прав, і соціальних гарантів військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи»
На урочисте засідання прибуло 155 членів СОУ та 23 гостей.
Засідання благословив та виступив з вітальним словом блаженнійший Любомир Гузар Архиєпископ-Емерит. Вітання від голови оргкомітету І з’їзду генерал майора В. Муляви виголосив член Проводу СОУ, п-к П.Костюк. Привітання від голови братства ОУН-УПА М. Зеленчука зачитав Є. Сохан.
Привітання на адресу СОУ надійшли від Генерального Штабу Збройних Сил України, голови Державної служби ветеранів та інвалідів В.Маслакова, голови комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності народного депутата України В.Швеця, голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі В.Костицького, центру військового капеланства Української Греко-католицької церкви Львівської Архиєпархії , Сумської Обласної громадської організації «Сумське Морське зібрання», Колишнього голови Секретаріату СОУ полковника В. Солодяка, вдови майора С. Фостуна (В. Британія) – Л.Фостун, побратимів з Великої Британії та Канади.
В засіданні брали участь голови СОУ, які очолювали організацію в різні часи – генерал полковник О. Скипальський, віце-адмірал Б. Кожин, члени оргкомітету по скликанню першого з’їзду СОУ Народний депутат України першого скликання І.Деркач, полковник В.Лазоркін, доктор історичних наук А.Русначенко, полковник О.Нижник. Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять членів СОУ, які відійшли у вічність, Голова СОУ полковник В. Білоус вручив сім’ям померлих ювілейні медалі «20 років СОУ».
Решту часу учасники засідання відвели на практичний розгляд питань науково-практичної конференції «ХХ років в обороні України, на захисті прав, і соціальних гарантій військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи».
З доповіддю виступив голова СОУ полковник В.Білоус,
співдоповідями виступили:
- І заступник голови СОУ доктор історичних наук, професор полковник С.Литвин
- Член Проводу СОУ полковник П. Костюк
- Член Проводу Львівської обласної організації полковник М. Гринишин
- Член Київської міської організації СОУ капітан І рангу А. Грищук
- Член Київської міської організації СОУ кандидат технічних наук полковник Г.Чепкий
- Заступник голови СОУ капітан І рангу Є. Лупаков
- Голова Криворізької районної організації СОУ полковник П. Лисенко
В обговоренні виступили:
- віце-адмірал Б. Кожин (м. Київ), полковник О. Нижник (м. Вінниця), полковник М. Оленчук (м. Івано-Франківськ), полковник В. Шевченко (м. Київ), капітан І рангу Б. Якутович (м.Севастополь), В. Василькевич (м. Житомир). З заключним словом виступив голова СОУ В. Білоус.
Учасники засідання ухвалили рішення по матеріалам конференції видати збірник «ХХ років на захисті національних інтересів України, прав військовослужбовців і ветеранів» та надіслати зазначений збірник до органів влади, бібліотек військових частин.

фото П.Лисенка


Прес Служба СОУ

: 573 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz