Офіційні сайти відомств
» 2013 » Січень » 24 » 20-21 січня відбулось прощання і похорони Михайла Зеленчука. Некролог СОУ (фото, відео)
17:12
20-21 січня відбулось прощання і похорони Михайла Зеленчука. Некролог СОУ (фото, відео)
20 січня в Івано-Франківську у приміщенні обласної «Просвіти» Голова СОУ капітан 1-го рангу Є.Лупаков та члени Іванофранківської обласної організації СОУ взяли участь у церемонії прощання із колишнім головою Всеукраїнського братства ОУН-УПА Михайлом Зеленчуком, який після хвороби помер на 89-му році життя.

НЕКРОЛОГ


Спілка офіцерів України глибоко сумує з приводу смерті активного члена організації, багаторічного голови Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені Романа Шухевича Михайла Зеленчука, який на 89-му році відійшов у вічність Михайло Зеленчук.
У 20–річному віці Михайло Зеленчук із села Зеленої, що на Надвірнянщині Івано-Франківської області, входив до куреня «Бескид» (ройовий, чотовий, бунчужний). Був зв’язковим у полковника Грома (Миколи Твердохліба). У 1955 році засуджений енкаведистами до розстрілу, який було замінено на 25 років неволі. У таборах Мордовії він провів майже 17 років. Багатолітній політичний в’язень з Галичини втратив здоров’я та, як сам стверджував, лише загартував високе почуття патріотизму нескореного Українця.
За рік до проголошення незалежності України, у 1990 –му, міцний духом Михайло Зеленчук організував Всеукраїнське братство ОУН-УПА.
Михайло Зеленчук – член УГС, активіст «Меморіалу».
Він часто спілкувався з молоддю, військовослужбовцями, закликаючи їх пройти мирними стежками бойової слави учасників повстанського руху, щоб відчути дух незламної боротьби українських повстанців на рідній землі за волю і самоствердження України.
М.Зеленчук активний учасник Івано-Франківської обласної організації Спілки офіцерів України, брав участь у з’їздах Спілки. За активну діяльність нагороджений вищою відзнакою Спілки офіцерів України «Хрест Заслуги».
Все життя М.Зеленчук домагався визнання на державному рівні учасників національно-визвольної боротьби за незалежність України ветеранами війни.
Пам’ять про знаного українського патріота Михайла Зеленчука завжди буде світлою.
Спілка офіцерів України висловлює щирі співчуття родині Зеленчуків, побратимам по боротьбі і послідовникам.

Голова спілки офіцерів України ,
Капітан 1-го рангу Євген Лупаков

ПРОЩАННЯ З МИХАЙЛОМ ЗЕЛЕНЧУКОМ (20.01.2013 Івано-Франківськ)


ПОХОРОНИ У РІДНОМУ СЕЛІ МИХАЙЛА ЗЕЛЕНЧУКА (21.01.2013 с.Зелена)

: 501 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz